Подивись, запишись і стань олімпійцем

Започаткований у столиці України на День фізичної культури й спорту Олімпійський урок крокує всіма куточками держави, а минулої середи завітав і в Сарни.

DSC_3012-кТрадиційно дійство проходило на центральній площі міста, де здоров’я та подолання нових спортивних висот побажали учням шкіл міста і юним спортсменам заступник голови РДА Наталія Параниця й очільник міста Світлана Усик.

Почали урок із легкоатлетичної естафети, в якій взяли участь 8 навчальних закладів м. Сарни. Команди з 8 осіб (по 4 юнаків і дівчат) долали вздовж вулиці Широкої дистанцію понад 1000 м.  Одночасно з естафетою юні спортсмени з дитячо-юнацької спортивної школи відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації та комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Колос» демонстрували вміння в грі у футбол, волейбол і баскетбол. А ще силу та вправність показали борці вільного та греко-римського стилю, боксери й гирьовики. Серед глядачів, звичайно ж, знайшли охочих бути такими ж спортивними, як виступаючі, і тренери запропонували їм вливатися в ряди спортшколи.

Завершилося свято спорту нагородженням команд легкоатлетичної естафети. Найшвидше дистанцію подолали бігуни педагогічного коледжу з результатом 2 хв 50 с, другими стали учні Сарненської гімназії (3 хв 07 с), трійку призерів замкнула команда ВПУ № 22 (3 хв 09 с). Переможці отримали грамоти, медалі та перехідний кубок.

DSC_3049-к

DSC_3052-к
Фото Василя СОСЮКА

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz