Поліція націлила дітей на вивчення й дотримання правил дорожнього руху

Минулої п’ятниці біля приміщення Сарненської ЗОШ № 2 І-ІІІ ступенів було гамірно та весело. Ще б пак – у гості до молодших школярів прибули два екіпажі патрульної поліції. Класні керівники 2-Д та 2-А Ольга Басиста та Лариса Григоренко вивели вихованців на подвір’я, де на них очікували працівники патрульної поліції.

DSC_3189Поліцейські Марта Комар, Віта Шустова, Лілія Швець, Мирослава Бережна, Віта Колоєзд перевірили знання школярами дорожньої грамоти, ставлячи різні запитання. Приємно відзначити, що другокласники правильно відповіли, на яке світло світлофора та як саме перетинати вулицю пішоходові та велосипедисту, як правильно долати нерегульований пішохідний перехід тощо.

Олег Олексієвець продемонстрував, як спеціальними фішками загороджують місце дорожньо-транспортної пригоди, порадив, як поводитися, якщо впав із велосипеда. Школярикам дозволили посидіти в справжньому поліцейському автомобілі, включити сирену, подивитись рацію, поскандувати в гучномовець. Тож щасливі учні щосили гукали: «Поліція!».DSC_3182

Раніше, жартують педагоги, неслухняним учням погрожували міліцією. Зараз діти обіцяють бути слухняними, аби лише побувати в поліції. Схоже, патрульним поліцейським вдалось зацікавити другокласників не лише дорожньою грамотою, а й правоохоронною роботою. Тож і виростуть вони законопослушними громадянами. І хтозна, можливо, серед захоплених юних шанувальників нової поліції підростає гідне її поповнення.

DSC_3179
Фото Василя СОСЮКА

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz