Сучасні технології – во благо, чи на шкоду?

Зв’язок. Без нього в наш час, як без води: і ні туди, і ні сюди. На роботі і вдома, з мобілкою в руках чи біля комп’ютера нині майже кожен – на зв’язку. І дуже ображаємося, коли не можемо додзвонитися, або з перебоями працює Інтернет.

DSC_4493Тож оператори мобільного зв’язку постійно оновлюють обладнання, для покращання роботи. Але незавжди це робляь із урахуванням думки громади.

Нещодавно в редакцію звернулися мешканці 70-квартирного будинку, розташованого в Сарнах по вул. Суворова, 7. На трубі котельні, що поряд із їхнім житлом, підрядна організація з обласного центру почала замінювати обладнання. Бригадир монтажників Петро розповів кореспонденту «СН», що це оператор зв’язку Vodafone для покращання якості наданих послуг проводить модернізацію антен. Подібні роботи йдуть масово в усій Україні. У райцентрі їх провели вже в багатьох місцях. І жодних проблем не було. Адже реконструкцію, як і вDSC_4491 цьому випадку, здійснюють згідно з проектом з усіма необхідними експертизами та погодженнями. Додав, що студенти педколеджу масово користуються інтернетом, не кажучи вже про решту мешканців прилеглих будинків, тож станції зв’язку іноді не справляються з такими навантаженнями. А після встановлення нового обладнання зв’язок має значно покращитись.

У жильців свої аргументи проти посилення антен. Багатоквартирний будинок і гуртожитки педколеджу розташовані поруч із трасою, якою постійним потоком мчать автомобілі, «даруючи» їх мешканцям викиди вихлопних газів, нещодавно тут «втиснули» ще й автозаправку, а про радіацію в наших краях, здається, уже забули зовсім. І от тепер посилення антени. То, де ж тут благо для людей?

 

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz