Віктор Віденчук – другий у світі!

Сарненщина знову гучно заявила про себе у світовому спортивному суспільстві, адже юний борець краю Віктор Віденчук виборов срібну медаль на чемпіонаті світу в Баку (Азербайджан) із греплінгу UWW! Із цим новим видом спорту ось уже декілька років охочих знайомить тренер і президент Академії бойових мистецтв «Берсерк» Антон Радько.

Щодо греплінгу, то це спортивне єдиноборство, комплексний вид боротьби, в основі якого лежить позиційне маневрування двох спортсменів, кожен із яких за допомогою больових і задушливих прийомів намагається підкорити суперника, а також набрати більшу кількість очок за допомогою різних технічних прийомів (звалювань, захоплень, кидків, переворотів, підніжок, підсічок тощо). Греплінг – це боротьба на підкорення, тобто основною метою спортсмена (глеплера) є саме примус суперника здатися. Ударна техніка тут суворо заборонена.

Підготовка до цієї неординарної події тривала декілька місяців, а сам Віктор Віденчук дотримувався дієти, оскільки потрібно було скинути 4 кг зайвої ваги. Для юного спортсмена це надзвичайно складно, проте зважування напередодні поєдинку показало, що готовий виступати у ваговій категорії 38 кг. «Мій підопічний, – каже Антон Радько, – відповідальний і наполегливий. Шість тренувань у тиждень і ранкові пробіжки дали свій результат. Зараз дуже сильна конкуренція в дитячих єдиноборствах, тому доводилось тренуватися на рівні з дорослими, адже на змаганнях виступало 700 представників із 32 країн світу», – підсумував тренер срібного призера.

Віктор Віденчук тренується три роки. За цей час став чемпіоном України зі змішаних єдиноборств, панкратіону, козацького двобою, чемпіоном Європи з козацького двобою. Спортсмена підтримує тато Роман, завдяки якому відбулася поїздка й у Баку. Приємно, що такі люди не стоять осторонь спортивних подій, а тому й маємо результати на світовому рівні.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz