Студентки Сарненського педколеджу – чемпіони області

Минулого четверга дівоча волейбольна команда Сарненського педколеджу взяла участь у Спартакіаді Рівненської області серед студентської молоді вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації, що проходила в спортивній залі Рівненського технічного коледжу.

ВолейболШість команд, які прибули на змагання, поділили на дві групи. Першу представляли Сарненський педколедж РДГУ, Рівненський кооперативний коледж (РКЕПК) і Рівненський коледж економіки та бізнесу (РКЕБ). В іншій у тріо команд жереб звів Дубенський педколедж РДГУ, Дубнівський медичний коледж, Рівненський технічний коледж (РТК). Ігри проходили за коловою системою з трьох партій до 15 очок.

Уже в першій грі сарненські спортсменки обіграли з рахунком 2:1 по партіях найпринциповішого суперника – команду Рівненського коледжу економіки та бізнесу. Наступна гра знову констатувала перемогу краянок (2:0) над представниками Рівненського кооперативного коледжу.

У протистоянні за перше місце відбулося своєрідне дербі між Сарненським і Дубенським педагогічними коледжами РДГУ. До честі дубенчанок, дівчата старалися та намагалися нав’язати свою гру, та все ж клас сарненських студентів був набагато вищий. Команда тренера Костянтина Васильченка впевнено перемогла з рахунком 2:0, а чемпіонками стали: Наталія Торчинська, Тетяна Добровольська, Наталія Мартинюк, Катерина Чикун, Людмила Крот, Катерина Пашко, Ірина Пашко, Діна Буба, Анастасія Гуменна й Ірина Котяш.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz