Благодійний ярмарок гімназистів …Хай оживає істина стара: Людина починається з добра!

Безкорислива практична допомога ближньому, або просто сторонній людині, в усі часи була фундаментної доброти й людяності у світі. Благодійність є однією з форм цієї безкорисливої допомоги і часто стає тим «рятівним колом», яке дозволяє, людям, які потрапили в ту чи іншу біду, справлятися з непростою ситуацією або хоча б не допускати ще скрутніших наслідків.

Наш людський світ, на жаль, сповнений нужди та нужденних, а благодійна діяльність у багатьох випадках не дозволяє доводити цю проблему до відчаю. Саме з цієї причини 13 грудня 2007 року згідно з Указом Президента України № 1220/2007, в незалежній Україні встановили окреме офіційне свято – День благодійництва. Відзначається він щорічно в гімназія2кожну другу неділю грудня.

У сучасному світі поняття благодійності часто асоціюють із великими компаніями або окремими багатими людьми, спеціальними благодійними фондами або знаменитими брендами. Їхня допомога – безперечно позитивний крок. Нагородою за це є добре ім’я, яке згадуємо, його поважає все суспільство. Але серед людей, що займаються благодійною діяльністю, чимало й тих, чиїх імен ми, можливо, не дізнаємося ніколи. Доброта й чуйність, співпереживання і щиросердечність, уміння розділити чужий біль, підтримати у важку хвилину, розрадити в горі й біді – це в характері нашого народу. Не виняток і учні Сарненської гімназії. Так, окрім традиційного щорічного благодійного концерту, вже десять років поспіль гімназійне учнівське самоврядування проводить до Дня благодійництва ярмарок «Від серця – до серця!». І щороку дійство гуртує навколо себе все більшу кількість учасників. Кожен класний колектив намагається представити товари для продажу якомога оригінальніше, виявивши при цьому власні здібності до менеджменту, щоб зібрати більшу суму для пожертви. Цього року ярмаркування зібрало 5844 грн!

Благодійні кошти передали для підтримки дитини з особливими потребами та на реабілітацію гімназистці, яка перенесла тяжку операцію.

Велике починається з малого… Тому гімназисти закликають усіх: будьте щедрі серцем в ім’я добра та милосердя! Пам’ятаймо знамениті слова зі Святого Письма, які говорять нам про те, що блаженніше давати, ніж приймати. Нехай кожен з нас спробує внести посильну лепту в будь-яку благу справу. І ми неодмінно помітимо, що саме такими вчинками й досягаються загальне благополуччя, спокій і радість! Тож нехай таких днів буде більше в нашому житті!

Ольга ОЛІЙНИК,

міністр волонтерського руху учнівського самоврядування Сарненської гімназії.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz