Рівненській «Просвіті» – 100 років

З цієї нагоди минулого понеділка в облмуздрамтеатрі відбулася ювілейна академія Рівненського обласного об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка. У ній взяла участь і делегація Сарненського району.

В урочистій обстановці колишній очільниці  просвітян райоб’єднання, заслуженому працівнику культури Раїсі Тишкевич і нинішньому голові, вчительці української мови та літератури НВК «Школа-колегіум ім. Т.Г. Шевченка» Надії Свищевській голова обласного правління, наш земляк, Іван Вєтров вручив ювілейні медалі Рівненської «Просвіти». А члену Національної спілки письменників України, вчителю фізкультури Коростської ЗОШ I-III ст. Василю Титечку та відомому освітянинові помічник народного депутата України Сергія Євтушка Олексію Лавору – Подяки. За особистий внесок у справу Українського національного відродження, розвиток української культури, самовіддану працю на теренах духовного утвердження рідного слова нинішній головний редактор газети «Сарненські новини» Світлана Ляшко та головред видання у 1989-2002 роках Георгій Александрович були удостоєні Почесних грамот, підписаних Головою Товариства Павлом Мовчаном. Усі відзначені, до слова, входять до складу Національної спілки журналістів України.

Ювілейною академією в області розпочалися урочистості, що пройдуть у кожному районі ще й під знаком підготовки до святкування наступного року 150-річчя Всеукраїнського товариства «Просвіта». Тож, природно, кількість нагороджених просвітян за їх заслуги перед Україною неодмінно примножиться.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz