Привітаймо Малятко-Христа!

Різдвяна ніч у житті кожного християнина особлива. Адже це таємничий момент, коли на землю сходить сам Бог у малесенькому немовляті. Цього року в Україні дух Різдва відчутний уже з 25 грудня, коли  християни західного обряду святкують народження Сина Божого, що віднині вихідний.

костелСарненська римсько-католицька парафія Преображення Господнього 24 грудня запросила охочих доєднатись до святкового різдвяного богослужіння.

Цей вечір не схожий на жоден інший у році. Пастерку, святкову месу, відслужили настоятель о. Владислав Лукасевич SAC і вікарій о. Анджей Вальчук SAC. Уже традиційно прийшли привітати і розділити радість Різдва духовенство східного обряду: отець Андрій, настоятель Свято-Покровської церкви УПЦ КП, і отець Віталій, настоятель УАПЦ. Під час пастерки, коли дзвонять дзвіночки й мерехтливе світло наповнює храм, вірні та гості сердечно молились, просячи в новонародженого Ісусика миру в державі, здоров’я і благословення. Таємничості й святковості богослужінню надавали колядки у виконанні вокального колективу «Елегія».

Наприкінці меси священики поділилися з присутніми оплатком – хлібом, який виготовляють до Різдва. За традицією перед різдвяною вечерею сім’я молиться, батько читає з Євангелія момент про народження Ісуса Христа, а тоді всі разом ламаються оплатком, перепрошуючи один одного та складаючи різдвяні побажання. Цей простий обряд означає примирення, прощення, бажання та готовність ділитися всім, що маєте. На завершення пастерки всі священики так само привітали присутніх, ламаючи оплаток. О. Андрій і о. Віталій із вівтаря оздоровили римо-католиків і побажали, щоб незабаром усі християни разом зустрічали народження Спасителя Ісуса Христа. Миру всім нам, нашій країні, усьому світу!

Христос рождається! Славімо Його!

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz