Розкажу Святому Миколаю, про що я читаю…

Кімната сімейного спілкування «Країна щасливої сім’ї», що діє в Сарненській центральній районній бібліотеці, завжди дарує позитивні емоції, радість і відчуття справжнього свята своїм учасникам.

DSC_9302А чи не найочікуванішим для дітей є празник Святого Миколая, якого вони чекають увесь рік, зважуючи свої добрі вчинки та ненавмисну шкоду. Аби отримати подарунок, цього року учасникам кімнати спілкування було замало просто бути чемними, вони повинні були поділитись літературними захопленнями. «Розкажу Святому Миколаю, про що я читаю» – саме так називалось дійство-казка, ініційоване працівниками бібліотеки.

Розпочала захід заступник директора по роботі з дітьми Валентина Гольонко, яка налаштувала присутніх на таємничу та теплу атмосферу, розповіла про діяльність кімнати й активність її учасників. Доводити останнє довго не довелось, оскільки галаслива дітвора часто брала ініціативу проведення заходу у свої руки, виголошуючи сценарій власною, не всім зрозумілою мовою та демонструючи яскраві книжки від «Видавництва Старого Лева», які привертали їхню увагу. До речі, доступніші маленьким читачам книги від «ВСЛ» стаDSC_9198ли завдяки підтримці підприємниці Олени Данильченко. Також на святі презентували дитячу інтернет-книгарню «DODO books» – місце, де можна придбати найрізноманітнішу сучасну дитячу літературу, яка завдяки майстерні пальчикових іграшок «Веретено» є ще й інтерактивною. За допомогою книги й іграшок батьки можуть влаштувати малюкам цілий міні-ляльковий театр!

Ще одним подарунком від Святого Миколая стала вистава від студентів Сарненського педагогічного коледжу. Діти щиро раділи з позитивними героями, співпереживали та побоювались негативних персонажів. Малюки, до слова, теж були в образах, які їм допомогла втілити майстерня свят «Коко», розмалювавши дітвору аквагримом. Підкріпили гарний настрій присутні смачною випічкою від активістів ГО «Любов у тебе в серці», яку продавали в рамках благодійної акції-ярмарку, спрямованої на допомогу сарненцю Віктору Копищику.

Гарний настрій, подарунки та заряд позитиву отримали всі, хто завітав до Країни щасливої сім’ї.

DSC_9355
Фото Василя СОСЮКА

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz