Відзнака Верховної Ради – колективу «Сарненських новин»

Учора скарбничка нагород трудового колективу редакції газети «Сарненські новини» поповнилася ще однією – Грамотою Верховної Ради України.

За вагомий внесок у розвиток української журналістики, відстоювання прав і свобод громадян, забезпечення суспільної злагоди, відкритості й прозорості в діяльності місцевих органів виконавчої влади й органів місцевого самоврядування, за сприяння народного депутата України Сергія Євтушка та за поданням голови фракції «ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко «районку» відзначили цією високою нагородою. Тож працівники «Сарненських новин», ветерани та дописувачі газети в День Соборності України відзначили подвійне свято.

Почесну грамоту ВРУ урочисто вручив помічник народного депутата Сергія Євтушка Олексій Лавор і привітав присутніх із знаковою подією, побажав здоров’я, професійного зростання та подальших творчих успіхів. Вітали колектив газети з почесною нагородою і голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук та голова районної ради Руслан Серпенінов.

У свою чергу газетярі сердечно дякують усім, хто пов’язав життя з «СН», обіцяють і надалі широко висвітлювати політичне, економічне та суспільне життя міста, краю та держави. Бути там, де нас чекають, писати про те, чого потребують читачі, допомагати беззахисним, радіти успіхам звитяжців. Творимо часопис для вас і про вас.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz