Нові можливості Юлії Матузової

«Сарненські новини» вже коротко інформували про ученицю ДПТНЗ «Сарненський професійний аграрний ліцей» Юлію МАТУЗОВУ, яка брала участь у Всеукраїнському проекті «Сила добра з Pantene».

Його  організаторами стали Благодійний фонд журналу «Единственная» та ТОВ «Проктер енд Гембл Україна (P&G)». Дівчинка отримала сертифікат і перукарську скриньку з професійними інструментами для перукарської справи вартістю 4700 грн. А навчальний заклад – 20000 грн на надання освітніх послуг із навчання перукарської майстерності за професією перукар (перукар-модельєр).

Акцентую увагу, що журнал «Единственная» не байдужий до соціально спрямованих проектів, особливо, якщо йдеться про дітей і жінок. До того ж із компанією P&G, що ініціювала цю чудову акцію, його об’єднує давня плідна співпраця. Знаєте, є прекрасний вираз: «У Всесвіті немає інших рук, крім наших». Експерти проекту вважають, що робити добрі справи й допомагати іншим під силу кожному. І акція «Сила добра з Pantene», за допомогою якої дівчатка можуть визначитися з майбутньою професією, – яскраве тому підтвердження.

Іноді для того, щоб відкрити талант у дитини, потрібно зробити всього один крок. І саме акція «Сила добра з Pantene» допомогла Юлії його здійснити. Вона реалізувала дівочу мрію вже сьогодні і надихнула на постійний розвиток у майбутньому.

DSC_0080-кТак, кожна дитина талановита, але дехто нині потребує особливої підтримки. Проект «Сила добра» дав шанс багатьом дівчаткам, які мріють стати фахівцями у сфері краси, навчитися всім тонкощам професії. Окрім того, дарувати красу іншим, отримувати задоволення від своєї справи. Адже кожна людина має право самостійно вибрати той фах, що їй цікавий.

Юлія Матузова навчається на другому курсі ДПТНЗ «Сарненський професійний аграрний ліцей», куди приїжджає з Костянтинівки. Вчиться на оператора комп’ютерного набору. У селі мешкає з бабусею-опікуном, дідусем і меншою на рік сестрою Каріною. Усі негаразди, втрати й падіння можна пережити, каже, якщо бачиш підтримку в очах рідних або відчуваєш тепло руки близької людини. Ніхто не заслуговує бути самотнім.

Дівчинка інколи користується косметикою, чесна, щира й відкрита в розмові. Розповіла, що їй подобаються вчителі аграрного ліцею, а особливо їхнє ставлення до учнів. Тож Юлія із задоволенням і наполегливо опановує навчальні предмети, які їй знадобляться в майбутньому. А після перемоги в конкурсі навчатиметься ще впродовж півроку на курсах перукарської майстерності. Чесно зізналася, що ні на що інше, крім навчання, не вистачає часу. Поки дістанеться після занять додому о шостій-сьомій вечора, треба підготуватись до уроків на наступний день.

16-літня сестричка Каріна також здобуває професійну освіту, але у ВПУ № 22 міста Сарни. Нині вчиться на будівельника, але мріє здобути там ще й професію повара. Усією родиною пораділи за Юлію. Бабуся з дідусем ставили на ноги дівчаток із п’яти і шестирічного віку. Хоча, чесно кажучи, Юлія вважає Любов Тимофіївну мамою. Саме вона з дідусем Олександром Михайловичем навчали онуків, виховували в них бажання зростати добрими, справедливими, чуйними.

До речі, першою дізналася про конкурс, що проходив он-лайн, заступник директора з виховної роботи аграрного ліцею Тетяна Власюк. Знала, що Юлія мріяла стати перукарем і порекомендувала взяти у ньому участь. Дівчинка розповіла, що все робила сама, однак, каже, консультувалася з наставником-учителем, яка їй допомагала. Упродовж декількох місяців,  відправивши фото своїх робіт, із нетерпінням чекала підсумків акції.

Перукар, поділилася думками юнка, – це дуже цікава професія. На будь-які свята кожна дівчина або жінка хоче виглядати привабливо та гарно. І як же без зачіски? Тому спеціальність перукаря-модельєра –  затребувана не тільки серед дівчат. Юлія хоче урізноманітнити свої перукарські вміння і дарувати радість та красу. Мріє навчитися робити різноманітні зачіски, гарно стригти, фарбувати волосся, правильно за ним доглядати та закручувати в чудові локони. Адже з невміння можна такого наробити… Також, якщо людина захоче кардинально змінити свій імідж, треба правильно підказати, яка зачіска та фарба підкреслить риси обличчя. Тож сподівається, що з неї вийде доволі непоганий перукар, коли здобуде всі необхідні навички.

Кожна людина у своєму житті опиняється перед вибором: ким стати та яку професію обрати? Дехто упевнено досягає поставленої мети та вибирає омріяну. Інший не має можливості або підтримки близьких і працює без задоволення, аби прогодувати себе та родину. Навчання відкриє Юлії нові можливості. «Перукарська справа, – розмірковує серйозно, – залишиться моїм хобі, а на життя хочу заробляти роботою, пов’язаною з комп’ютерами».

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz