“Лісапетний Батальйон” вперше у м. Сарни

Мегаподія зими – “Лісапетний Батальйон” вперше у м. Сарни з новою ювілейною програмою «Найкраще за 25 років» .
На численні прохання глядачів Наталія Фаліон та гурт «Лісапетний Батальйон» – у м. Сарни.
Запрошуємо на ювілейний концерт «Найкраще за 25 років» 26 лютого, 19:00 у Районний Будинок культури м. Сарни.
Позитивні емоції принесуть свято куди завгодно, ще й запалять його гумором, нанесуть потужний удар суцільного позитиву. До вашої уваги народне камеді-шоу від Наталії Фаліон, дві години сміхотерапії від гурту «Лісапетний Батальйон», нові пісні та улюблені хіти, подарунки для глядачів.
Справжні зірки з народу та просто прикольні жіночки підтримують суспільство хорошим, веселим словом і запальною музикою, а, як відомо, вони це роблять найкраще в Україні, адже у 2013 році підтвердили звання найталановитіших у шоу «Україна має талант».
Гурт святкує 25 років – Лісапет мчить і спинятися не планує!
І тепер, куди б не поїхали, за ними тягнеться слава «важкої артилерії» українського гумору. Невпинні енерджайзери, ці улюблениці публіки спочатку закличуть «Давай, баби, давай!» – і рвонуть в кожне найменше містечко з концертами чи то у крутих залах, чи в сільських клубах. Потім гонорово заявлять: «Хелоу, Європа!» – і їх вже приймають в Канаді (Торонто), Іспанії (Малага, Барселона, Мадрид), Польщі, Білорусі, Італії (Венеція).
Гурт постійно бере участь у концертах на підтримку армії, Невтомні «баби» їздять виступати перед воїнами в зоні АТО, бо знають, що країна тримається на патріотах і позитиві.
Тому «Лісапетний батальйон» успішно дає бій смуткові, нещадно знищує негатив, розвіює хмарний настрій і завозить гуманітарну допомогу у вигляді посмішок.
А головне – їхній позитив не має терміну придатності!!!
Тому приходьте самі та приводте друзів, смійтесь, веселіться – не пожалкуєте!
Частина коштів від продажу квитків буде передана пораненим бійцям добровольчого батальйону ОУН.
Квитки у магазині «Чесних цін» (вул. Просвіти, 13)
Бронювання квитків за телефоном: 095 055 58 22, 096 055 58 22
Вартість квитків: 100-200 грн.

Додаткова інформація, організація інтерв’ю та коментарів, фотоматеріали – за тел. +38 096 941 6928 або по e-mail: andriy.loyk@gmail.com

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz