Зігрітись чаєм у холоднечу

Календар на стіні нагадує, що через два дні – весна. Але поглянувши на кучугури снігу за вікном та на мінус 12 на термометрі, розумієш, що зима відступати не поспішає.

У таку холоднечу в приміщенні Сарненського районного територіального центру соціального обслуговування(надання соціальних послуг), що розміщений за адресою: вул. Коперника,10 традиційно розгортають пункт обігріву. Працює він із 22 січня. З 9 до 22 години тут можна зігрітися, попити чаю або кави з печивом. Завідуюча відділенням Тетяна Сапожко розповіла, що відвідувачі пункту бувають різні. Наприклад, чоловік, ідучи з потяга, завітав погрітися, або молода пара забігла на декілька хвилин. Пригощають склянкою чаю й безхатченка Ігоря Кліманова (на фото)…

Виконує терцентр і свою основну функцію: 30 осіб із категорії пенсіонерів, малозабезпечених, із інвалідністю і внутрішньо переміщених отримують тут гарячі обіди. Серед відвідувачів є й одинокі люди, то їм за радість поспілкуватися з психологом чи розповісти про проблеми зі здоров’ям медсестрі. Відвідувачам центру надає послуги й перукар. А з 1 березня надаватимуть їх за соціальною (30-35 грн) ціною для всіх охочих. Керівник центру нагадала, що приймають одяг, взуття чи постіль, що були у використанні. Тож просить поділитися з територіальним центром, можливо, дехто з радістю ще користуватиметься подарованими речами.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz