Їм пісні співали, а вони млинцями частували

У переддень Прощеної неділі народний аматорський фольклорно-етнографічний колектив «Горлиця» (с. Кричильськ) потішив хоровим співом українських жартівливих пісень мешканців і гостей м. Ірпінь Київської області.

Колоритно-розважальна програма, присвячена давньому дохристиянському святу Масниці, відбувалася просто неба на центральній площі міста, куди запросили співочі колективи з шести областей країни, у тому числі й представників нашого краю.

За змістовні художні номери, збереження споконвічних народних обрядів, у яких квітне мудрість, сила та непереможний дух українського народу та активну участь у фольклорному святі міський голова Володимир Карплюк нагородив кричильських аматорів дипломом, а керівникові «Горлиці» Валентині Харечко за вагомий особистий внесок у розвиток етнокультурних відносин Київщини і Полісся вручив подяку.

Учасники святкової фієсти дякують високопосадовцям, міському відділу культури Ірпеня за визнання, а виконкому Кричильської сільської ради за організацію вояжу для участі в мистецькому заході.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz