Концерт як спектакль представив «Лісапетний батальйон» і пообіцяв приїхати ще

26 лютого в Сарни вперше завітала Наталія Фаліон зі співочим колективом «Лісапетний батальйон». Поціновувачів творчості цього гурту в нашому місті, як виявилось, чимало, оскільки в районному Будинку культури вільних місць майже не залишилось.

DSC_4839Із появою артисток на сцені і аж до закінчення концерту сарненці були щедрими на оплески й овації. Пісні «Лісапетного батальйону» – це мікс народної творчості, соціальних мотивів і влучного гумору, що зрозумілий усім. До кожного номеру в Наталії Фаліон була своя історія з життя чи комічна ситуація, якою вона ділилась із присутніми, а ті не могли стримати гучного сміху. Учасниці гурту не просто виконували пісні, а й тішили глядача постановками та навіть запальними танцями. Тому всі отримали величезний заряд позитиву.

Особливою увагою лідерка колективу наділила жителя с. Немовичі Валерія, якого запросила на танець. Саме таким, за версією Наталії Фаліон, має бути справжній чоловік.

DSC_5003
Фото Василя СОСЮКА

Також під час концертної програми обрали найгарнішу в м. Сарни (за параметрами «Лісапетного батальйону»: чим більше, тим краще)  жінку, а також чоловіка з довгими вусами. Їм подарували фірмові настінні календарі від гурту. А також три сарненки вступили в справжній танцювальний батл, щоб отримати диск із піснями колективу. Зрештою обрати переможця виявилось важче, ніж подарувати диск усім трьом, тому призи отримали всі учасниці.

Насамкінець «Лісапетний батальйон» обіцяв приїхати в Сарни знову, бо ще мають багато чого показати. Глядачі ж після завершення концерту не поспішали додому, а ловили зірок за кулісами та ще довго заповняли соцмережі фото з ними.

DSC_5022 DSC_4992 DSC_4968 DSC_4938 DSC_4932 DSC_4924 DSC_4934 DSC_4913 DSC_4894 DSC_4883 DSC_4866 DSC_5107 DSC_5084 DSC_5072 DSC_5064

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz