Турнір пам’яті педагога

В Сарненському ВПУ-22 відбулася відкрита першість спортивного клубу «Гладіатор» із боксу, присвячена пам’яті колишнього завідувача кафедрою фізичного виховання Володимира Стекольщикова.

DSC_6126У змаганнях взяли участь збірні команди Сарненської ДЮСШ, спортивного клубу «Гладіатор» м. Сарни та смт Клесів.

Офіційно відкрили спортивне дійство, згадали добрим словом Володимира Стекольщикова, який майже всю трудову діяльність присвятив навчальному закладу, працюючи вчителем і керівником кафедри фізичної культури. Був завжди вимогливим до себе та справедливим до оточуючих, наполегливим у пошуках нового та в досягненні своєї мети. Його уроки були завжди насичені різноманітними вправами, прийомами, завданнями. Вихованці неодноразово виборювали призові місця в районних та обласних змаганнях, про що свідчать відзнаки Рівненського обласного управління освіти й DSC_6136науки. Пам’ять про хорошу людину присутні вшанувати хвилиною мовчання… Після чого до присутніх звернувся й директор училища Володимир Городнюк. А за розвиток боксу в районі та плідну співпрацю керівник «Гладіатора» Вадим Євтушок відзначив спортсменів, суддів і колег, вручивши їм пам’ятні сувеніри.

Після виснажливих тренувань і суворого режиму змагання – іспит для спортсмена. Саме в бою стає зрозуміло, до якого рівня майстерності доріс той чи інший боксер. А були серед них і зовсім ще маленькі, але сміливі та завзяті хлопчаки, і вже досвідчені старшокласники й учні. Після декількох годин цікавого дійства, під час якого  вболівальники гаряче підтримували своїх спортсменів, настала урочиста мить нагородження.

DSC_6147
Фото Василя СОСЮКА

Боксери, які посіли призові місця у своїх вагових категоріях, отримали грамоти. Суддівська колегія кращих відзначила кубками та в номінаціях: «Кращий боксер турніру» – Іллю Волощука, «За волю до перемоги» – Артема Прилепу, «За кращу техніку і тактику ведення бою» – Романа Пашкевича. Змагання відбулися й завдяки фінансової підтримки приватних підприємців Андрія Болкуневича, Віктора Биховського, автоцентру «Трейд-Авто» магазин автозапчастин, автомийка, та пункту продажу спортлото «Українська національна лотерея».

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz