На перевірку – з відеокамерою

Набула чинності постанова уряду про скасування дії мораторію на проведення планових заходів державного нагляду, зокрема в частині ветеринарно-санітарного контролю, перевірок щодо дотримання санітарного законодавства про захист прав споживачів, нагляду у сфері карантину та захисту рослин.

Це стало приводом для зустрічі з начальником Сарненського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області Анатолієм ТИТЕЧКОМ.

– Анатолію Тарасовичу, знаю, що вашу службу створили шляхом злиття ветеринарної медицини та санітарно-епідеміологічної служби…

– Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів і захисту споживачів була створена в процесі реорганізації Державної ветеринарної та фітосанітарної служби  шляхом приєднання до неї Державної інспекції з питань захисту споживачів і Державної санітарно-епідеміологічної служби.

Нині завдання, які покладені на Держпродспоживслужбу, полягають у реалізації державної політики у сферах ветеринарної медицини, безпечності й окремих показників якості харчових продуктів, санітарного законодавства, карантину та захисту рослин, захисту споживачів і державного технічного нагляду в системі агропромислового комплексу.

На рівні району служба представлена Сарненським районним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області, до складу якого входять відділ державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства та відділ безпечності харчових продуктів і ветеринарної медицини. Сфера його повноважень дуже широка – це ветеринарна медицина й ідентифікація тварин, безпечність харчових продуктів і санітарне законодавство тощо. Головна мета, що стоїть перед службою, – це забезпечити контроль якості продукції по всьому ланцюжку виробництва «від лану до столу».  Якщо детальніше, то це контроль, а точніше, дотримання санітарних регламентів вирощування на полі зернових і кормових культур, переробка їх на корм або харчові продукти, відгодовування тварин, виробництво продуктів харчування, зберігання, транспортування і реалізація продукції.

– Тобто тепер у разі виявлення неякісної продукції чи сировини за допомогою необхідно звертатись до Держпродспоживслужби?

– Саме так, один із основних документів, яким керуємося у своїй роботі, – Закон України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів». Він захищає насамперед права споживачів на якісну продукцію. У ньому чітко прописаний порядок забезпечення якості харчових продуктів, що виробляють, зберігають, реалізовують або завозять на територію України.

За недотримання вимог цього Закону недобросовісних виробників чи постачальників харчових продуктів можуть суворо покарати, і відповідальність передбачена солідна: штрафи в розмірі від 3 до 75 мінімальних заробітних плат і вилучення та знищення неякісної продукції. Для прикладу, реалізація продукції із закінченим терміном придатності передбачає накладання штрафу від 5 до 8 мінімальних заробітних плат, із подальшим вилученням її з обігу.

29852476_2107056826288114_1152363849_n
Фото Василя СОСЮКА

– Під час дії мораторію перевірок Ваша служба, вочевидь, не здійснювала?..

– Здійснювали позапланові заходи за заявами або скаргами громадян. Скажімо, торік провели 83 перевірки, 42 з них – за заявами, 48 – стосовно безпечності харчових продуктів. Прикро це констатувати, однак відсутність професійного контролю призвела до збільшення кількості звернень громадян. Це свідчить про наявність проблеми й необхідність наводити лад у сфері контролю.

– Тепер, коли Постанова Кабінету Міністрів зняла мораторій на перевірки, почнете штрафувати недобросовісних?

– Ну навіщо ж так радикально? Закон України «Про основні засади державного нагляду у сфері господарської діяльності» зобов’язує попередити суб’єкт господарювання про планову перевірку за десять днів до її проведення.

– Але ж за цей час можна все зробити!

– Помити холодильну вітрину – так. А от пройти державну реєстрацію в органах Держпродслужби – навряд чи.

– Поясніть, що це за процедура.

– Почну з того, що Закон України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» усі повноваження щодо контролю за харчовими продуктами покладає на Держпродспоживслужбу. Тобто завдання нашого управління – контроль за якістю продукції та недопущення токсикоінфекцій. Щоб цього не сталось, усі оператори ринку повинні дотримуватись санітарно-гігієнічних регламентів.

– Яких саме?

– Скажімо, усі оператори ринку, які здійснюють обіг харчових продуктів, тобто займаються їх зберіганням, реалізацією, транспортуванням, мають, згідно зі статтею 25 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», пройти державну реєстрацію в органах Держпродспоживслужби. Якщо в Державному реєстрі потужностей операторів ринку харчових продуктів немає відомостей про суб’єкт господарювання, це означає, що він працює поза законом (нелегально), а це тягне накладання штрафу на фізичних осіб-підприємців у розмірі від 8 до 15 мінімальних зарплат.

– Чи багато підприємців зареєстрували свої потужності?

– З моменту введення в дію Державного реєстру потужностей операторів ринку в управління Держпродспоживслужби звернулись 550 суб’єктів господарювання. Принагідно звертаюсь до решти підприємців – не гайте часу, приходьте до нас, процедура реєстрації безкоштовна. Не сподівайтесь уникнути перевірки: рано чи пізно настане ваша черга, і тоді доведеться викласти значну суму.

– Враховуючи розмір мінімальної зарплати – 3700 грн, суми виходять чималі. Багато хто захоче звинуватити Ваших працівників в упередженості, щоб не платити. Ви так не вважаєте?

– Річ у тім, що з першого січня цього року, відповідно до наказу Держпродспоживслужби, на всій території України всі заходи державного контролю повинні супроводжуватись відеофіксацією. А з четвертого квітня цього року набере чинності Закон України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин», що надає право здійснювати відеофіксацію не тільки інспектору, а й суб’єкту господарювання. Тож ввважаю, що така норма дозволить у випадку суперечки мати об’єктивні докази, а також довести неправомірність дій контролюючого органу або порушення вимог законодавства підприємцем. Тобто зробить процес перевірок більш прозорим, а корупційні ризики зведе до мінімуму.

– На Вашу думку, планові перевірки забезпечать належну якість харчових продуктів, а отже, захистять споживачів від недоброякісної продукції?

– Безперечно. Посудіть самі. Під час дії мораторію перевірки здійснювали лише в позаплановому режимі, тобто на підставі обґрунтованої скарги чи заяви громадянина. На мою думку як споживача, мораторій на перевірки призвів до певних негативних наслідків у сфері безпечності харчових продуктів. Якщо у виробників харчової продукції ще певний контроль проводили, то в закладах торгівлі контролю з боку відповідних служб не було. Тому дуже часто фіксували випадки реалізації недоброякісної продукції. Але зняття мораторію та повернення планових перевірок суб’єктів господарювання дозволить запобігти вчиненню правопорушень. Тобто якщо раніше реагували на пригоди, що вже сталися, то нині виконуватимемо превентивну функцію.

– Успіхів вам.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz