У під’їздах – бруд, на дорогах – ями

Благоустрій – не лише візитна картка міста, а й одна зі складових життєдіяльності й добробуту його жителів. Освітлення, озеленення, чистота, стан вулично-дорожньої мережі – оцінка діяльності влади, комунальних підприємств, громадськості.

Останнім часом багато уваги прикуто до проблем благоустрою в Сарнах. У жителів і гостей райцентру поцікавилися, що думають вони з цього приводу, що хотіли  б змінити в місті. Більшість респондентів DSC_6827скаржилися на поганий стан доріг, освітлення, неналежне виконання обов’язків комунальниками. Дехто боявся висловлюватися, фотографуватися. Аргументували, що не хочуть проблем. Але зустріли й таких, хто відверто говорив про наболіле.

 

Василь ВАБИЩЕВИЧ,

70 років, пенсіонер,

м. Сарни:

– У Сарнах є над чим працювати. Скажімо, терміново потрібно ремонтувати дорогу по вулиці Соборній. І це не єдина проблема. Неодноразово просив, щоб встановили огорожу біля контейнерів для збору твердих побутових відходів по вулиці 8 Березня, однак мої прохання ігнорують. Також немає контейнерів для роздільного сміття. А от по Пушкіна місце збору непотребу облаштували гарно. Сподіваюся, дочекаюся такиDSC_6830х змін і на своїй вулиці.

 

Павло СЕРГІЙЧУК,

48 років, тимчасово непрацюючий,

с. Костянтинівка:

– Сарни осучаснюються щороку. У місті встановили світлофори, побудували тротуари, але досі не впорядкували дороги, стан яких вражає. Ями є майже на кожній вулиці. І це найбільша проблема райцентру. Щодо Костянтинівки, дороги тут також бажають кращого. Було б добре, якби в селі встановили урни для сміття, тоді було б менше стихійних сміттєзвалищ. Однак при тому, що є проблеми, зауважу, що цієї зими село вчасно очищали від снігу.

DSC_6835Анна ПОПОВИЧ,

64 роки, пенсіонерка,

м. Сарни:

– У Сарнах багато працюють для покращання добробуту людей. Активно борються з засміченістю, що сприяє зменшенню стихійних сміттєзвалищ. Щороку місто стає привабливішим, але не всюди. Вулиця Соборна наразі виглядає жахливо. Коли проїжджають нею водії, спостерігаю, як намагаються не потрапити в ями. Шкода їх. Крім того, на Соборній потрібно зрізати аварійні дерева, щоб уникнути травматизму людей.

 

 

DSC_6841

Марія МИХАЙЛИШИНА,

36 років, безробітна,

с. Люхча:

– У райцентрі влада насамперед має подбати про дороги, більшість яких нині в аварійному стані. Складається враження, що про пішоходів піклуються більше, відновлюючи тротуари, аніж про водіїв. Крім того, доречно було б освітлили пішохідні переходи, особливо біля автовокзалу. У цілому Сарни – гарне й сучасне містечко. Стосовно Люхчі, було б добре, якби в селі запровадили сортування сміття та встановили ще декілька ліхтарів на центральній вулиці.

 

DSC_6846Валентина ЖИГАЛОВА,

80 років,

пенсіонерка,

м. Сарни:

– Мешкаю в Сарнах 70 років, за цей період райцентр дуже змінився, а за останні роки взагалі став європейським містечком. Приємно, що заасфальтували дворову територію, де проживаю, та встановили контейнери для роздільного сміття, відновлюють вуличне освітлення. Однак незадоволена роботою працівників КП «Житлосервіс», адже в нашому під’їзді (проживаю по Бєлгородській, 2) дуже брудно. Двірник прибирає нечасто, що й призводить до засміченості сходових кліток, підвіконь тощо.

DSC_6850

Олександр КРАСНІКОВ,

49 років,

електрик КП «Готель «Случ»,

м. Сарни:

– У Сарнах неналежно освітлена вулиця Бєлгородська,  дороги в ямах. Будуватимуть хороші лише тоді, коли якісь виконаних робіт щодо капітального чи поточного ремонту контролюватимуть уповноважені органи, а підрядниками будуть сумліннішими. Стосовно того чисто чи брудно в місті, зауважу, що побутові відходи вивозять вчасно, повсюди стоять урни. Однак тут важливим є той момент, що не всі люди цінують те, що робить для них влада. Якщо хочемо в Європу, маємо мислити й діяти, як європейці

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz