«Червона бинда» лауреат фестивалю «Красне поле»

Із 9 по 11 березня в рамках відзначення в Закарпатському краї 79 річниці проголошення Карпатської України в місті Хуст проходив ІХ відкритий фестиваль-конкурс стрілецької пісні «Красне поле», куди завітало 408 учасників із 9 областей України (від Донецької до Закарпатської).

Сарненщину представляло народне аматорське вокальне тріо «Червона бинда» КЗ «Сарненський районний будинок культури» в складі Сергія Гаврилюка, Любові Сороки та Яни Куришко-Шаргар.

Виступ колективу з Поліського краю вразив компетентне журі на чолі з професором, завідувачем кафедрою інструментально-виконавського мистецтва Київського національного університету культури та мистецтв, художнім керівником заслуженого ансамблю пісні й танцю «Дарничанка», заслуженим працівником культури України Петром Андрійчуком.

Вручивши колективу Диплом лауреата І ступеня, він запросив вокальне тріо взяти участь в наступному конкурсі, що відбудеться в травні в Кривому Розі, та наголосив, що колектив стане окрасою на фестивалях усіх рівнів як на території України, так і за її межами.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz