«Володька, не позор мене!» – лунало в райцентрі

Останнім часом Сарни відвідало чимало представників культури та зірок шоу-бізнесу, де місцевим глядачам запропонували власний контент зі своїм колоритом, образністю й акторською майстерністю задля збагачення внутрішнього світосприйняття.

DSC_8634Напередодні Дня сміху в райцентр завітав досить відомий і популярний гурт «V.I.P. Тернопіль», який у пересічного українця асоціюється тільки з гарним настроєм і влучно-дотепними жартами. Ті, хто минулого четверга завітали на концертну програму цього колективу в Сарненський районний будинок культури, відзначати першоквітневе свято розпочали значно раніше, а ще зарядилися позитивними емоціями, які допомагають з оптимізмом споглядати на буденність і вдало та блискавично вирішувати життєві проблеми.

DSC_8572
Фото Василя СОСЮКА

Команду «V.I.P. Тернопіль» створили у 2008 році й представляє вона однойменний обласний центр. Варто відзначити, що це суто україномовний колектив, який полюбився багатьом шанувальникам дотепного й відбірного гумору. Актори «V.I.P. Тернопіль» неодноразові переможці шоу «Розсміши коміка», «Бійцівського клубу», учасники «Ліги сміху», фіналісти Вищої української ліги КВК, проектів «Країна У», «Одного разу під Полтавою», «Ігри приколів» і «Готель Галіція», а тому для численної аудиторії впродовж двох годин майстерно відпрацювали у своїх звичних комічних образах. Було видно, що учасники команди: Віктор Гевко, Тетяна Песик, Тарас Стадницький (Володька), Денис Фаріончук, Микола Борсук, Аркадій Войтюк, Віктор Мотиль, Василь Ткачук (який в цей день святкував день народження) та інші – добре підготувались до сарненської публіки, адже у жартах і сценках часто вживали місцеві географічні назви населених пунктів та установ, чим ще більше підігрівали гумористичний азарт у шанувальників своєї творчості. Приміром, Володька в рубриці «Сільські новини» вдало підловив, що з космічної станції НАСА на планеті Земля можна побачити тільки дві речі: велику китайську стіну та ями на дорозі Сарни-Рівне, на які останнім часом є безліч нарікань. Аби зробити паузу від сміху, один із членів команди, золотий голос «V.I.P. Тернопіль», фіналіст пісенного конкурсу «Нова хвиля-2013» і півфіналіст національного відбору «Євробачення-2016» Аркадій Войтюк заспівав декілька сольних ліричних пісень, пройшовшись повз глядачами в залі.

У кінці драйвового шоу керівник і продюсер команди Віктор Гевко подякував «Магазину чесних цін» в особі Романа Захарчука, за можливість підняти настрій поліщукам. Висловив бажання відвідати Сарни ще неодноразово, за що глядачі вкотре нагородили гостей оплесками. По закінченні програми численні прихильники «V.I.P. Тернопіль» сфотографувалися з акторами на згадку.

DSC_8583 DSC_8539 DSC_8469 DSC_8460 DSC_8443 DSC_8429 DSC_8406 DSC_8392 DSC_8389 DSC_8386 DSC_8383 DSC_8379 DSC_8331  DSC_8640

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz