Зустрічали героїв душевно і з піснею

Нещодавно на одному з полігонів Рівненщини вітали військовослужбовців однієї з частин оперативного командування «Захід», які повернулись із зони проведення антитерористичної операції, де відважно захищали честь держави.

мальвиНа урочистостях вручили чимало відзнак, нагород і подяк військовим, які гідно виконували бойові завдання. До речі, серед військовослужбовців, які щойно повернулись із зони АТО, є і наші земляки.

Саме для них і всіх бійців, які борються за мир і безпеку України, творчі колективи із Сарн подарували концертну програму. За ініціативи учасників гурту «Хлопці збоку плюс» і за сприяння командира Сарненської військової частини Олександра Сварицевича, голови Сарненської райдержадміністрації Ярослава Яковчука, начальника відділу культури й туризму РДА Едуарда 31521642_1228788730585215_2817346731966988288_nРаковця вдалось організувати поїздку на полігон і достойно зустріти героїв.

Щирі слова подяки та величезної шани за відданість державі адресувала військовослужбовцям ведуча заходу Тетяна Наливайко. Вокальне тріо «Мальви» та музичні колективи «Pepper Blues Band» і «Хлопці збоку плюс» дарували атовцям позитивні емоції гармонійним співом і злагодженою грою на музичних інструментах.

Зі щасливим поверненням на Рівненщину, бійці!

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz