Вона покликана бути вчителем!

Кажуть, земля тримається на праведниках, а школа – на невтомних учителях і духовних наставниках. Можна щиро захоплюватися винахідливістю, працьовитістю, бажанням не відставати від часу та талановитістю педагогічної діяльності майбутньої вчительки.

Її труд подібен праці хлібороба – із зерен добра, щирості, справедливості вирощує дитячі душі. Ця молода й енергійна дівчина незвичайна, доброзичлива, завжди підтримає, щось порадить, уроки в неї цікаві, добре продумані. А які вона влаштовує заходи! Для неї кожна дитина – особистість, уміє знаходити стежку до душі кожного учня.

Ці слова про юну студентку Сарненського педагогічного коледжу РДГУ Тетяну БОБЛЯХ – майбутню вчительку української мови та літератури, старшого вихователя профспілкового підприємства санаторію «Горинь».

Ця щира й проста дівчина відкрила чарівний світ милозвучності рідного слова, навчила цінувати його та дорожити ним. Багато часу вона проводить у бесідах із людьми, а тим, хто потребує, надає допомогу, добру й щиру пораду. Тим, хто зазнав лиха чи горя, Тетяна Андріївна віддає останнє, що має, ніколи не шкодуючи про це. І друзів обирає не за майновими або соціальними ознаками, а за душею та серцем – щирим і добрим.

Переконаний, що учительство – свята справа. Здавна педагога поважали та шанували. Хоча нині ситуація дещо змінилася. Придивітьсяь до наших вчителів: уміють шити, в’язати, вишивати, співати й танцювати, смачно готувати, складати вірші, а найголовніше люблять дітей. У Тетяни Боблях власних дітей ще немає, але до учнів, вихованців  вона ставиться з великою любов’ю, як до рідних, допомагає долати труднощі, привчає до дисципліни й чистоти. А яка вона неперевершена артистка, упевнено тримається на сцені. Коли з друзями відпочивали в санаторії «Горинь», вона вела дуже цікавий літературознавчий гурток «Юний книголюб», який теж відвідував. Із задоволенням ходили в бібліотеку, читали книги, виконували цікаві завдання, які вона давала. Найбільше запам’ятав літературний захід «Прийди до нас, казко». Ми декламували казки на сучасний лад, що було дуже цікаво та весело. Із друзями дізналися й побачили багато нового та надзвичайного.

У Тетяни Боблях добрі й лагідні очі, гарна усмішка, вишуканий смак. А найбільше до душі її працьовиті невтомні руки. Вдячний Тетяні Андріївні, що вона допомогла правильно сприймати сучасний світ, за короткий час навчила нас рідної мови, підтримувала в усіх невдачах, додаючи наснаги йти вперед. Бажаю, щоб здійснились усі задуми та плани, які вона поставила перед собою! Щиро вірю, що моя найкраща вчителька досягне високого рівня в педагогічній сфері. Щиро бажаю цій хорошій людині миру, Божого благословення та всіх земних благ.

Всеволод РОМАНЮК,

м. Рівне.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz