Квіти як покликання

Мабуть, немає традиційнішого подарунка, аніж квіти. Вони доречні за будь-якої нагоди, їх приємно дарувати, а тим більше отримувати. Проте сьогодні важко когось здивувати простим дарунком.

У добу візуального сприйняття та інстаграмної естетики важливо, щоб презент був ще й стильним і приносив естетичну насолоду. Один із найактуальніших трендів флористики – квіти в коробках. Це все ті ж букети, тільки в незвичайній «обгортці». Квіти складають у гарні коробки, що можна дарувати відкритими або навіть закритими. Бокси для таких живих подарунків можуть мати різні розміри, від маленьких до величезних. А головне – вони виглядають незвично, оригінально та дуже стильно.

Нещодавно такі коробки, наповнені квітами, солодощами або іншими сюрпризами, почали виготовляти і в Сарнах. Ще взимку соцмережі заповнили фото з цими яскравими флористичними виробами. Дивитись на цю красу без емоцій просто неможливо, відчувається, що це справа рук справжніх професіоналів, закоханих у свою справу. Але, як виявилось, усі ці унікальні квіткові коробочки творила лише одна людина – Катерина МУЛЯВКА. Саме цій тендітній жінці належить букети -кідея створювати таку продукцію в нашому місті.
«Дуже люблю квіточки, тому вже давно виникла ідея щось створити. Зараз я у відпустці по догляду за дитиною, і треба було кудись подіти руки, які хотіли творити. Відвідала відповідні курси, щоб спробувати, чи це точно моє, але опісля бажання працювати з квітами тільки зросло. Тепер я дипломований флорист», – розповідає Катерина про перші кроки у світі флористики.

Фото деяких робіт Катерина Мулявка почала публікувати в соцмережі Instagram, там і з’явились перші замовлення. До речі, дуже популярними серед сарненців стали бокси з квітами в поєднанні з французьким мигдальним печивом – макаронами, які готує місцева майстриня десертів Тетяна Леончик. Власне цей вдалий тандем і дав назву Катерининій справі – «Sweet flowers».

На роботі он-лайн квіткова ентузіастка не зупинилась. Нещодавно відкрила відділ зі своїми виробами в ТЦ «Едельвейс», намагається бути в тренді тенденцій флористики, розвиватись і пізнавати нові підходи оформлення квітів.

«Вчились робити весільні букети, також беремо на них замовлення, але більше орієнтуємось на подарунковий сегмент. Окрім квіток, у нас є іграшкові ведмедики, красиві вази, упакування подарунків, подарункові конвертики та листівки, елементи декору для дому. Оскільки складання боксів потребує часу, то в наявності завжди будуть живі квіти, якщо потрібно зробити букет тут і зараз», – ділиться асортиментом продукції пані Катерина і додає, що всі речі, які реалізовують у магазині вона обирає, як для себе, а інколи ледь стримується, від спокуси лишити їх для власної домівки.

Що Катерина закохана у свою справу, видно одразу. Навіть якщо не брати до уваги, як захоплено вона говорить про квіти, то її все одно видасть чохол і манікюр із ніжним ледь помітним квітковим принтом. Тож нам залишається тільки побажати успіхів молодій і вже успішній мамі Катерині Мулявці в усіх її починаннях!

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz