Олександр Гомонець – переможець Міжнародного фестивалю

У Мукачеві відбувся міжнародний дитячо-юнацький фестиваль народного мистецтва «Смарагдові витоки». Цього року на нього завітали майже 500 учасників із різних куточків України.

У конкурсній програмі солісти, дуети, тріо, ансамблі демонстрували вокальне мистецтво. Серед гуртів можна було побачити й почути фольклорні, а також троїсті музики, оркестри народних інструментів. Не обійшлося без хореографії (танцювальні колективи, дуети, групи). Широко представили декоративно-ужиткове мистецтво та художні ремесла, образотворче та фотомистецтво.

На території парку працювали атракціони. І артисти, і глядачі могли пригоститися закарпатськими стравами, смачними тістечками, морозивом. Окрім того, відвідати майстер-класи і мати на згадку про фестиваль виготовлені власноруч сувеніри.

Рівненщину представляв вихованець фольклорно-етнографічної студії «Веретено» КЗ «Степанський Будинок дітей та молоді» Олександр Гомонець (керівник – Сергій Гаврилюк). За виконання української народної жартівливої пісні «Ой капуста» та повстанської – «Повіяв вітер степовий» хлопець  посів перше місце в номінації «Вокальне мистецтво» (друга вікова категорія, 8-10 років). Тож із наставником Сергієм Гаврилюком повернулися в Степань із черговою пісенною перемогою.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz