З останнім дзвінком відлетіло дитинство

Минулої п’ятниці в усіх навчальних закладах країни прозвучали трелі останнього дзвоника, які сповістили, що для багатьох випускників почався новий етап життя. Саме цього тривожно-радісного дня настав час підбивати певні підсумки, планувати власне майбутнє, аби воно золотим колосом дзвеніло в душах молодого покоління українців.

Сорок сьомий за ліком випускний травневим сонячним ранком продзвенів і в Бутейківській ЗОШ І-ІІ ст., де тринадцять дев’ятикласників востаннє в статусі учнів сіли за парти, прогулялися шкільним подвір’ям, місцем, де провели юність, де зростали й мужніли. Свято Останнього дзвоника – спільне для всіх: першокласників, які успішно опанували першу книгу – «Буквар», випускників початкової ланки, які склали перший дорослий іспит – державну підсумкову атестацію, та найбільше хвилюючим – для випускників, які виринули зі стін рідного навчального закладу на урочисту лінійку коридором із вишитих рушників, як символ й оберіг усього святого, до чого торкається людське серце впродовж життя, аби перші стежки пролягали квітучими дорогами.
Ведучі Наталія Карабан і Софія Давидюк під чітким керівництвом педагога-організатора Світлани Тарасюк надали право підняти Державний прапор України дзвоник Титечко3-ккращим учням закладу – Лілії Карабан та Олександрові Давидюку. Вітальне слово вихованцям освітнього закладу, вчителям, батькам прозвучало від директора школи Володимира Шепеля, який дав мудрі поради, що в майбутньому знадобляться для розбудови власного щастя й рідної країни.

Пригадала ще маленькими дітьми учнів-випускників і перша вчителька Валентина Давидюк, їхні перші уроки, перші успіхи й перемоги. Подякувала за спільні роки наполегливої праці й Олена Кокора – класний керівник дев’ятикласників. Побажала вихованцям щасливої та нев’янучої долі в круговерті життя. Від імені батьків зі словами вітання й напуття виступили Валентина Колдун і Володимир Телетьон, які також зичили високого безхмарного неба над головами, світлої дороги та гордо нести у світи пам’ять про свою рідну альма-матер.

Хвилиною мовчання вшанували захисників України й однокласника випускників Максима Мельника, який трагічно загинув 2015 року. Опісля віршованими рядочками привітали першокласники та восьмикласники тих, для кого цього дня відчинилися двері в нові світи. У свою чергу дев’ятикласники подякували наставникам, що завжди були поруч, допомагали, переконували, підтримували, навчили відрізняти добро від зла… Під мелодію пісні «Прощавай, рідна школо» випустили в небесну блакить різнокольорові кульки, які сповістили про останнє відголосся шкільного дзвінка й передали вітання бутейківських школярів усім випускникам країни. Дев’ятикласниця Ірина Мухаровська й учениця першого класу Христина Кундік під голосисті мелодії дзвінка сповістили про завершення святкового дійства в Бутейківській ЗОШ І-ІІ ст.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz