Феєрія танцю

До хорошого людина звикає швидко. Цей вислів можна застосувати й до школи танцю Сергія Галушка. Нині мешканці міста Сарни навіть не уявляють життя без неї, численних виступів і гран-прі, отриманих не лише в Україні.

DSC_6143
Фото Василя СОСЮКА

І звітний, уже дев’ятнадцятий за ліком концерт Сарненської приватної хореографічної школи, що з великим успіхом пройшов минулої неділі, ще раз це засвідчив. Зокрема, лише за останній рік її вихованці в складі зразкового аматорського хореографічного ансамблю «Журавка» отримали серед дипломів І ступеня три найвищі нагороди – гран-прі на міжнародних фестивалях-конкурсах у Львові «Золотий лев», Києві – «Квітуча Україна» та всеукраїнському – «Grand Spring» у м. Рівне.

Переповнений зал районного Будинку культури, постійні овації глядачів і усмішки втомлених, але щасливих артистів створили впродовж декількох годин дійства справжнє свято пластики й грації. Усі, від найменших, у чомусь ще не зовсім вмілих танцюристів і до випускників, показали батькам, що вони вчинили дуже правильно, віддавши їх у руки професіоналів.

А педагоги, у свою чергу, наполегливою і досить важкою працею з дітьми перетворили їх на юних зірок, які з легкістю продемонстрували результати багатогодинних репетицій, прозвітувавши зі сцени та показавши справжню феєрію танцю.DSC_6170 DSC_6063 DSC_6037 DSC_5989 DSC_6786 DSC_6416 DSC_6182

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz