У житті кожного має бути щось світле, наприклад блондинка

31 травня в усьому світі відзначать найсвітліше, у прямому сенсі цього слова, свято – Міжнародний день блондинок. Заснували його американки, щоб покласти край стереотипам, які показували їх як недалекоглядних жертв гламуру, та довести, що вони талановиті, розумні, модні й надзвичайно жіночні, тому й започаткували ексклюзивну премію для успішних представниць. Попри те, що першою відомою білявкою була богиня любові та краси Афродіта, а згодом ще багато жінок реалізовували себе в різноманітних сферах, про них продовжують часто безпідставно жартувати. До речі, натуральних блондинок щороку меншає, а незабаром, можливо, і зовсім не стане. Та поки нам вдалось зустріти кількох місцевих красунь і запитати, як їм живеться зі світлими головами.

DSC_6535Надія БАРТОШ,

бухгалтер, 57 років:

– Про те, що існує таке свято, читала раніше. Це, звичайно, приємно. Але не вважаю, що колір волосся відіграє якусь визначальну роль у житті людини. У моїй родині майже всі білявки. Ми ніколи не відчували дискомфорту через це, навпаки, думаємо, що бути блондинками – гарно й жіночно. Світле волосся не свідчить про рівень інтелекту, адже кожна людина унікальна. Постійні жарти мене не ображають, ставлюсь до цього з гумором, можу й сама посміятись.

 

А МізюркоАліна МІЗЮРКО,

організатор закритих вечірок, 22 роки:

– Випадково дізналася про цей день ще три роки тому, гортаючи стрічку соцмережі. Ніколи не приділяла уваги такому святу. В житті не важливо блондинка ви, шатенка чи брюнетка, адже колір волосся не впливає на сутність людини. Хоча є такий міф, що білявки пристосованіші до виживання, ніж їхні різнокольорові подружки. На колір волосся і зовнішність покладаюся в крайніх випадках, у більшості – допомагає. Потрібно визнати, що блондинки більше привертають чоловічу, і не тільки, увагу. Чутки анекдоти про недалекоглядність білявок занадто перебільшені. Вдавати дурненьку – хороший спосіб досягати свого. Але це все стереотип! Стан душі та колір волосся – це два незалежних одне від одного поняття. Мій стиль життя та улюблена робота привчили завжди думати тверезо, ставити конкретні цілі й діяти рішуче!

аня талалаАня ТАЛАЛА,

тимчасово непрацююча, 20 років:

– Бути яскравою та цікавою особистістю можна з будь-яким кольором волосся, та й навіть без нього (сміється). Мені подобається бути блондинкою. Це круто, а інколи й дуже смішно. Коли щось робиш не так, то чоловіки часто пояснюють це тим, що ти дівчина, ще й блондинка. Мене це веселить, бо розумію, що в такому сприйнятті білявок винні нав’язані нам стереотипи. Мені не важко визнавати якісь маленькі помилки, тому інколи впізнаю себе в анекдотах, але впевнена, що в них себе може впізнати будь-хто, не обов’язково світловолосі жінки.

 

 

Валерія МартинюкВалерія МАРТИНЮК,

регіональний менеджер із продажу італійських ювелірних виробів, 23 роки:

– Зважаючи на те, що навіть у млинців або, наприклад, сірників є свій день у календарі, геть не здивована, що і в блондинок є свято. Довго відкладала похід до перукаря саме через страх, що після фарбування волосся мене перестануть сприймати серйозно (настільки кліше про недалекоглядність блондинок вкоренилось у суспільстві). Але тепер я блондинка, і ставлення до мене не змінилось. Дуже тішусь із того, що більшість усе ж не вважають колір волосся критерієм для оцінки особистих якостей людини. Я завжди була самоіронічною, але тепер, ставши білявкою, сміятися доводиться вдвічі більше, адже в моєму колективі їх аж п’ять, і ніхто не пропускає нагоди пожартувати одна про одну. Найпопулярнішим шаблоном для анекдотів є блондинка за кермом, і недавно зрозуміла, що вони цілком про мене. Мабуть, у майбутньому мені потрібен буде водій.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz