Не впусти африканську чуму свиней у свій двір!

Минулого тижня в приміщенні Сарненського будинку дітей і молоді голови сільських рад, представники мисливських господарств, працівники ветеринарної служби району зустрілися з національним консультантом ФАО Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН Олександром Рєвнівцем.

На порядок денний винесли дуже серйозне питання: африканська чума свиней (АЧС) – інфекційна вірусна хвороба свійських і диких свиней.

Олександр Борисович пояснював присутнім, що
африканська чума не загрожує людям, а лише свиням і їх смертність може сягати 100%. Які ж ознаки того, що тварина захворіла? Це слабкість і параліч задніх кінцівок, хитка хода, іноді пронос із кров’ю, але частіше закрепи, розкручений хвіст, підвищена температура, виділення з носу та очей, утруднене дихання та кашель, сильна спрага й крововиливи на шкірі.  Ці ознаки проявляються через 3–12 діб після зараження.

Вірус хвороби може зберігатися в трупах тварин – до 2,5 місяця, в замороженому м’ясі (–20°C) – безкінечно, копченій ковбасі та м’ясопродуктах – упродовж 5 місяців і більше, у солонині – до року, у гною та ґрунті, залежно від пори року, до 3 місяців. Термічна обробка свинини впродовж не менше години при 50°C  вбиває вірус.

Вилікувати АЧС неможливо – вакцини та ліків, на жаль, не існує, тому що організм свині не продукує специфічних антитіл, здатних її нейтралізувати. І навіть якщо тварина перехворіла, тобто вижила після зараження АЧС, специфічні антитіла не здатні побороти вірус, а значить, вакцини не буде! Тому єдиний метод боротьби із захворюванням — умертвляти й спалювати хворих свиней, щоб не допустити його поширення. У разі ж спалаху АЧС усе поголів’я свиней у радіусі трьох кілометрів під загрозою знищення!

Уперше зараження вірусом АЧС виявили ще в 1903 р. у Південній Африці. Нині ця біда розповсюджується всім світом. Не оминула вона й Україну. Ще в радянські часи 1977 року через харчові відходи з корабля в підсобному господарстві в Одеському порту стався спалах хвороби. Знищивши понад 700 тисяч свиней, проблему тоді за півроку подолали. Нині ж, з 2012 по 2018 рік, за даними МЕБ, у державі зафіксували 269 випадків захворювання домашніх і 80 диких тварин. В Україні недуга переважно вражає приватні господарства та невеликі ферми. Основною причиною біди є те, що власники свиней ігнорують прості, проте обов’язкові правила недопущення захворювання.

Щоб господарство не було інфіковане АЧС, Олександр Рєвнівцев поради, заходячи в приміщення зі свиньми, перевзуватися й перевдягатися. Вірус не переноситься повітрям: потрапити до тварини може лише, коли його туди занесе недбалий власник! Повернувшись із лісу, після збору грибів чи ягід, у жодному випадку не заходити в цьому одязі та взутті до свинарника, адже на ньому може бути вірус АЧС. У лісі він шириться через дикого кабана. Перед входом у свинарник треба покласти килимок із поролону та регулярно змочувати його антибактеріальним засобом. Небажані гості – сторонні люди. Свиней не можна випускати з хліва на прогулянки, утримувати в одному приміщенні з іншими тваринами чи птицею, особливо якщо ті виходять на двір. Корми треба проварювати. Рештки їжі зі столу та помиї перед тим, як згодувати тваринам, теж варто кип’ятити впродовж 20 хв.
Не завадить щоденний огляд свиней, якщо виникла підозра, обов’язково повідомити ветлікаря. Тільки спеціаліст за результатами лабораторних аналізів підтвердить чи спростує діагноз АЧС.

Варто пам’ятати, що рано чи пізно інфіковане АЧС м’ясо, яке заморозили в холодильнику, чи сало, що закрили в банки, може стати причиною наступного спалаху захворювання, адже вірус у них житиме впродовж тривалого часу!

Лише дотримання перерахованих правил вбереже господарство від зараження. Поки власники свиней не почнуть їх виконувати, захворювання продовжуватиме ширитися Україною. Для прикладу: в Іспанії з африканською чумою свиней боролися понад 30 років, аж поки вдалося впровадити правила біобезпеки. Є й інший варіант – кубинський, де, щоб подолати захворювання, знищили всіх свиней. Це привід для власників замислитися, що краще: не допустити АЧС у свій двір чи стати причиною знищення свиней у всьому селі через власну недбалість?!

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz