«Сонечку» 10 років!

Свято останнього дзвоника та хвилюючий випускний бал – особливі для кожного навчального закладу. А в ДНЗ ясла-садок «Сонечко», що в селі Любиковичі, цьогорічне свято випускників ювілейне. Десятиріччя закладу – це своєрідний знак якості, що засвідчує його потрібність.

Ведуча – вихователька Оксана Гнатюк – запросила присутніх зазирнути за лаштунки дитсадкової «Фабрики зірок». Бо ж у цьому зірковому домі відкривають дитячі таланти. У закладі працює дружний трудовий колектив, а це запорука успіху, зізнається завідувачка Тетяна Котисько. Всі десять нелегких років колектив пройшов разом, завдяки чому досяг нинішнього результату й позитивного іміджу. Про це свідчить творча атмосфера закладу і, як помітили гості, хороша підготовка вихованців. Ювіляри-випускники вітали вихователів: співали пісень, читали вірші і, звісно, обіцяли надалі виконувати настанови наставників і ніколи не забувати свій садок. Приємним сюрпризом став виступ створеного в цьому році оркестру дитячих народних пісень, що подарував присутнім попурі про дитинство.

Зі словами вдячності й гордості звернувся до аудиторії колишній сільський голова Григорій Мацкевич, без якого дитсадка не було б. Григорій Васильович розповів про тяжкий шлях розвитку занедбаного закладу, що 17 років пустував чи служив гуртожитком для колгоспних робітників. Відкриття ДНЗ потребувало значних зусиль, але садочок у селі був конче необхідний. Голова дякував усім тодішнім і нинішнім керівникам району за допомогу та співпрацю. А ще спонсорам і меценатам, які долучились до відновлення закладу. Величезний обсяг роботи в облаштуванні дитсадка взяв на себе Микола Костецький. Саме він допомагав із вирішенням проблемних питань у районі. І сьогодні, коли садочок успішно функціонує десять років, Микола Адамович не залишає його. Феєричним назвав свято випускників голова районної ради Руслан Серпенінов і був у захваті від талантів малечі. Голова райради грамотою за високий професіоналізм нагородив увесь колектив ДНЗ, також відзнаки за сумлінну працю отримали музичний керівник Микола Савчин і Сонечковихователька Людмила Яковець.

Нинішня очільниця сільської ради Оксана Саванчук закликала батьків не тримати дітей біля себе, а обов’язково віддавати в садок. Також передала грошовий сертифікат від депутата райради Миколи Клеваки, який уже не вперше допомагає «Сонечку».

Важливими гостями на святі назвала завідувачка Тетяна Котисько своїх перших випускників, які нині закінчують дев’ятий клас. Перший і ювілейний випуски станцювали вальс і виконали прекрасну пісню з репертуару Тіни Кароль «Україна – це ти».

Завітав на випускний і помічник-консультант народного депутата України Сергія Євтушка Олексій Лавор. Побажав успіхів і передав набір іграшок для розвитку дітей. Також у день ювілею подякою від народного депутата Сергія Євтушка нагородили завідувачку Тетяну Котисько. Вона протягом цього свята наголошувала на налагодженій співпраці з батьківським комітетом, якою вона дуже пишається. У свою чергу голова батьківського комітету Наталія Катеринич не стримуючи сліз дякувала колективу рідного садочка за роботу й зізналась, що мріє привести сюди внуків, яких так само тепло зустрічатиме Тетяна Володимирівна з вихователями.

На завершення дійства малі випускники з батьками запалили свічки на святковому торті, а пісня «Ніколи не згасне той вогник» лунала як гімн запаленому вихователями вогнику, який діти понесуть крізь життя і стануть гідними громадянами.

Дошкільний навчальний заклад допомагає дитині адаптуватись у суспільстві, колективі, вчить відкриватися світові та відповідати за свої вчинки. Мудрі кажуть: із зерна любові виростає сад, а з агресії – джунглі. Вже 10 років сад, в якому сіють любов і доброту, відкриває двері в селі Любиковичі, і дай Бог, відкриватиме ще довго.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz