Спогадів на рік подарували глядачам юні таланти

VII районний фестиваль-конкурс дитячої творчості «Перлинки Полісся» завершився нещодавно чудовою виставкою та гала-концертом у районному Будинку культури, що вже всьоме зібрав творчо обдарованих дітей району віком від 5 до 16 років із міста, об’єднаних територіальних громад і сіл і став на Сарненщині візитівкою Дня захисту дітей.

У ньому взяли участь понад 70 талановитих дітей у чотирьох номінаціях. З однією юною майстринею пензля пощастило поспілкуватися під час святкового дійства. Одинадцятикласниця з Кричильська Лілія Володько полонила своїм талантом членів журі, які одностайно віддали їй перше місце в старшій віковій категорії в жанрі «Юний художник». З коротенької бесіди з юною художницею дізнався, що малює вона змалку, є постійною учасницею шкільних та інших виставок. Її тато Петро Олександрович гарно володіє олівцем. А побачивши роботи  дочки аквареллю, без вагань придбав для неї недешевий набір олійних фарб. І не помилився. Чимало картин юнки вже прикрашають помешкання родичів і друзів, а участь у нинішньому фестивалі принесла Лілії визнання її таланту шанованим журі на чолі з заслуженим працівником культури України, керівником народного аматорського хорового колективу комунального закладу «Сарненський РБК» Віктором Торчиком.

Не залишилися без нагород й інші юні зірочки. Анастасія  Жигула з Чудля  виборола перемогу в середній віковій категорії в жанрі «Юний майстер ужитково-декоративного мистецтва». У розмовному жанрі (авторське читання) І місце віддали Нелі Абрамович із села Стрільськ. А найкращою вокалісткою визнали Дарину Мисанець (МБК «Залізничник») із молодшої вікової категорії.

Неперевершені дитячі виступи та виставка виробів  подарували глядачам масу позитивних емоцій і найкращих спогадів на весь рік.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz