Талановита дитина – талановита в усьому

У редакцію «Сарненських новин» завітала Софія ТИМОЩУК, переможниця конкурсу, який «Сарненські новини» оголошували до Дня матері. Власне, саме з листів, які отримали від юнки, дізнались про її талант, бажання та вміння розвиватися, приносити світу користь.

Софійка мешкає в Тинному, в багатодітній зразковій сім’ї, де, крім неї, є ще три братики й сестричка. Її мама Наталія Михайлівна трудиться економістом, а тато Микола Олександрович – різноробочим, здебільшого на сезонних заробітках. Ще два роки тому Софія була ученицею Тинненської ЗОШ І-ІІІ ст., нині випускниця районного ліцею «Лідер», який, за її словами, розкриває всі таланти дітей.

Хист до написання віршів у Софії Тимощук проявився декілька років тому. Але саме в «Лідері» за підтримки вчительки української мови й літератури Тетяни Дибач дівчина себе реалізувала як творча особистість. В її доробках кожен читач віднайде поезії чи прозу, близькі його серцю.  Для сучасного покоління її творчість є джерелом духовності й моральної чистоти. У ній оспівується любов до Бога, батьків, людей і рідної землі. Софія, як і всі небайдужі українці, щиро переймається долею нашої держави й боляче сприймає події останніх років, що відображені в її творах. А ще вона багато читає. Звичайно, майже щодня бере в руки Біблію, а також твори відомих літераторів. Її улюблені письменниці Люко Дашвар і Дарина Гнатко, поетеса – Ліна Костенко.

Спілкуватись із Софією дуже легко й приємно, вона випромінює світло й добро, творча й обдарована. У майбутньому хоче стати журналістом, завжди бути у вирі подій, спілкуватися та знайомитися з цікавими людьми, висвітлювати різноманітні теми. Альтернативою є професія вчительки, адже дуже любить дітей. Має неабиякий досвід роботи з ними, проводила заняття в християнській недільній школі, була наставником у дитячому таборі «Дивокрай». Варто зауважити, що юнка також має гарний голос, співає у хорі, що діє при церкві ХВЄ.

Софія – приклад того, що тебе обов’язково почують, побачать, коли ти цього хочеш і коли маєш талант. Нехай дівчина і її перемога в конкурсі до Дня матері стануть прикладом для всієї юні Сарненщини, яка все ще пише у шухляду й не наважується поділитися власними віршами, творами з іншими. Пам’ятайте, талант, помножений на працю, завжди приносить результат.  А Софії Тимощук бажаємо вдалих починань і успіхів на творчій ниві.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz