Бути чи не бути залізничному переїзду в Сарнах?!

18 травня відбулась нарада представників Укрзалізниці (заступника головного інженера регіональної філії – начальника технічної служби Львівської залізниці, інших структурних підрозділів Львівської залізниці) з питання можливості відкриття переїзду з вулиці Соборної на вулицю Вишневу.

У неї взяли участь міський голова Світлана Усик, перший заступник голови РДА Іван Назарець, заступник голови районної ради Микола Костецький, представники патрульної поліції та підрядної організації з ремонту шляхопроводу по вул. Суворова.

Під час обговорення учасників наради повідомили  про наміри Львівської залізниці провести роботи з відкриття переїзду лише для легкового транспорту. Однак було зауважено, що вказаний переїзд буде додатково облаштований шлагбаумом з цілодобовим чергуванням працівників залізниці та за їх потребою перекриватиметься. Крім того, важливим стає питання очікування транспортних засобів для перетину переїзду. Адже з аналізу руху поїздів на ділянці регульованого діючого переїзду встановлено, що він перекритий орієнтовно 12 годин на добу. Інша частина, яка сьогодні не регулюється автоматикою, не буде змінювати свого звичного режиму роботи для обслуговування вагонів, потягів і т.д., тому є ймовірність довгого очікування для проїзду автомобілістів.

Також обговорили питання облаштування дороги з одностороннім в’їздом із переїзду вулиці Вишневої на вулицю Залізничну та зворотного руху з вулиці Соборної на вулицю Вишневу. Такий проїзд можливий після розроблення схеми організації дорожнього руху у вказаному мікрорайоні, облаштування дороги та встановлення відповідних знаків, освітлення на вказаній ділянці дороги. Виконання низки таких робіт можливе після надання згоди землекористувача земельної ділянки, по якій, можливо, проходитиме вказаний рух автотранспорту. Перенесення огородження, відкриття проїзду територією заводу – саме ці питання є ключовими для відкриття переїзду. Не менш важливим є й облаштування належного твердого покриття для проходу та проїзду, підсипання, грейдерування, встановлення знаків і т.д.

Варто зазначити головну невирішену проблему – це зручність  для використання переїзду власниками легкових транспортних засобів. Маємо зрозуміти, що чіткий час на очікування для переїзду не встановлений і надто мінливий, залежатиме від роботи залізниці, представники якої запевнили, що не будуть вносити зміни у свою роботу. Тому нарада не дала чітких відповідей на запитання: чи буде відкриття переїзду на благо сарненців, чи це стане ще одним приводом для обурення та дискомфорту?

По завершенні зустрічі склали відповідний акт. Для вирішення всіх вищезазначених питань, що стосуються відкриття переїзду, Сарненська міська рада звернулася з офіційними листами до землекористувача земельної ділянки, управління патрульної поліції м. Рівне щодо надання чітких відповідей про можливість розроблення схеми організації дорожнього руху та її погодження, виконання інших пов’язаних із цим робіт. Одночасно направили листа в Службу автомобільних доріг в Рівненській області щодо надання інформації про проведення ремонту шляхопроводу та термінів його завершення. Адже його обслуговування та утримання належать до компетенції Служби автомобільних доріг, де він  перебуває на балансі. Однак, на даний час відповіді не отримали.

Після отримання всіх погоджень і відповідей Сарненська міська рада готова буде розпочати роботи з відкриття зазначеного переїзду.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz