Натхнення черпали серед вікових дубів…

Цього року журналісти Рівненщини напередодні професійного свята зібралися в Музеї лісу, що неподалік Костополя, щоб підбити підсумки творчого конкурсу, обговорити проблеми галузі, просто поспілкуватися.
Зустріч вдалася на славу. Бо коли ще отак разом випаде нагода пройтися прекрасним лісом – екскурсію екологічною стежкою та музеєм для нас провели екскурсоводи DSC_9017Тетяна Дідух та Інна Івашенюта. Як знавці своєї справи, вони розповіли цікаві факти про лісових мешканців, рослини й породи дерев, що ростуть на Поліссі. Нас вразили вікові дуби, безмовні свідки історії нашого краю. Кожен, хто доторкнувся до кремезного дерева, відчув цей подих історії на собі. А ще дістав заряд бадьорості й енергії від дуба здоров’я, додав романтичного настрою дуб кохання, подарував краплинку щастя дуб щастя…

Трішки стомлені, але задоволені повернулися в Музей лісу, де й пройшло нагородження переможців цьогорічного творчого конкурсу. Відрадно, що в числі переможців і «Сарненські новини», кращим громадським дописувачем стала Надія Свищевська, а кращою первинною журналістською організацією – Сарненська асоціація вільних журналістів (президент Георгій Александрович).

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz