Фонтан – не басейн!

З настанням тепла в Сарнах працюють фонтани, яким раді діти й дорослі, бо відчувають насолоду від їх прохолоди в спекотні літні дні. Це чудове місце для відпочинку мамам із дітками, закоханим парам і літнім людям, які приходять посидіти на лавочках, помилуватися чаруючою силою води…

Але подеколи доводиться спостерігати картину, коли у фонтані плескаються діти й деякі дорослі, наче в басейні. Сарненська міська рада наголошує, що це не місце для купання і не смітник! А ще може становити небезпеку здоров’ю, адже дно фонтану облицьоване гранітом і дуже слизьке, також конструкції, що подають воду під тиском, можна пошкодити під час занурення та зазнати травм. Крім того, вода в резервуарі фонтану оброблена спеціальними речовинами, і не бажано, щоби потрапляла в організм дітей. Навіть лікарі категорично не рекомендують водні процедури в міських фонтанах, бо є загроза заразитися хворобами, дерматитами й ін.

Із початку періоду функціонування фонтанів їх уже двічі зупиняли для ремонту й прочистки форсунок, а причиною стала недбалість окремих мешканців міста.

Отже, шановні сарненці та гості міста, міська рада наполягає, аби ви слідкували за дітьми під час дозвілля біля фонтану, щоб безвинні забави не призвели до серйозних наслідків.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz