Проект закритий

Ми всі разом це зробили. Коли читаєте й чуєте про наші успіхи на передовій, то знайте: в них є частка кожного з нас. Коли знищується техніка ворога або його опорники, то тут допомогли планшети зі спеціальними військовими програмами, а за допомогою квадрокоптера попередньо робили розвідку, а потім ще в момент операції точно в онлайні коректували вогонь.

За допомогою метеостанцій, коли визначено порив вітру й інші нюанси погоди, боєприпаси лягають точніше в ціль. Командири керують боєм віддалено, а коли операція пройшла успішно й усе зафіксовано на відео, розбирають його до найдрібніших подробиць у штабі на волонтерському моніторі діагоналлю 43-55 дюймів.

На позиціях встановлені генератори і є електрика, а на секретах є акумулятори для підзарядки різного військового обладнання. Інтернет, відсутність якого на передовій є великою проблемою, тепер дає можливість швидко обмінюватися будь-якою інформацією.  У сучасній війні практично немає можливості досягти успіху на старому балансі, що залишився нам ще від радянської армії. У нас є, звичайно, фахівці, які чудово виконують бойові завдання, обходячись тільки радіостанцією, тапіком і картами, але більшість уже давно, крім цього, користується всіма сучасними технологіями, які зараз з’являються у військах. Більшу частину на себе бере держава, а те, що поки не виходить, закривають волонтери.

Підрозділи 53-ої бригади, 43-го мотопіхотного батальйону і 24-го батальйону «Айдар», які перебувають на Сєвєродонецькому напрямку, стали ще агресивнішими та сильнішими.

Юрій МИСЯГІН,

волонтер.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz