«Сарненські новини» не змінять свого курсу

«Чому читаєте та передплачуєте «Сарненські новини?», «Що думаєте про нас?», «Що любите читати в «районці?» – з такими запитаннями звернулися до передплатників. Нам було надзвичайно цікаво про це дізнатися, адже працюємо для вас, шановні читачі, й саме ваша думка, враження, як позитивні, так і негативні, допомагають удосконалювати наше видання.

Віталій МІЩУК ще з дитинства пам’ятає, як батько, який працював нотаріусом, передплачував районну газету фактично з 1944 року. За цей період лише один раз упродовж півроку «районку» чомусь не отримували, можливо, газета не виходила. Воєнні спогади чоловік зберігає донині. Пригадує, як німці бомбили місто. Спочатку прилітали розвідники, про що свідчили розвішені білі ліхтарі. Потім їх змінювали червоні чи сині, вже точно не знає, що які означали. Але одні попереджали, що зараз будуть бомбити, а другі, що солдати можуть іти відпочивати. Графік ніколи не змінювали й ніколи не було такого, щоб прилітали двічі підряд. Але на свято Великодня, коли зібралося чимало людей на вулиці й ніхто не очікував повторного бомбування, фашисти повернулися й скинули запалювальні бомби. Тоді загинуло дуже багато людей.

Віталій Георгійович понад 30 років працював інженером виробничо-технічного відділу РЕМ. Пригадує, як у 1965-МУ почали будувати лінії електропередач. Із їх збільшенням з’явилася й розширена диспетчерська служба. Сарненський РЕМ обслуговував усі північні райони області, які об’їздив особисто. З районною газетою, яка змінювала назву та вдосконалювалася, не розлучався.

Чоловік півроку як втратив дружину. Тож від самотності, до якої не можна звикнути, рятує книга, телевізор і, безперечно, «районка»:

– Як не прочитаєш новини, то й не знаєш, що відбувається на Сарненщині, – каже. – Люблю оповідання на «Сімейній сторінці», «Відверті розмови», жарти й гуморески. У вівторок починаю перегляд газети з повідомлення про ціни на ринку, а в четвер – з останньої сторінки до першої.

Дуже приємно, коли пишете про життя нашого району, даєте поради на господарські теми.  Добре, що «Сарненські новини» відповідають на запитання читачів, допомагають вирішити їхні проблеми. І оголошення та реклама також потрібні багатьом. Йдемо до редакції, коли треба привітати когось з ювілеєм, висловити подяку чи пом’янути рідну людину, друга… Особисто вважаю, що газета потрібна. Бо де ще можна знайти інформацію про життя свого району? У сучасному світі багато чого прочитаєш в Інтернеті, але він ніколи не замінить друковану газету. Із задоволенням приходжу за нею в редакцію, мені так зручно, ще й для сусідки іноді забираю.

 

Чоловік читає про війну

Тамара МЕЛЬНИК передплачує «Сарненські новини» дуже давно. Маючи дитину з першою групою інвалідності, змушена перебувати більше вдома, тож радіє, коли газету листоноша вчасно приносить:

DSC_0275-к
Фото Василя СОСЮКА.

– Виписую «Сарненські новини» заради багато чого – свіжих новин району, корисних порад, рецептів, деякі з яких навіть випробовую, виступів лікарів, консультацій фахівців різних напрямків. Завжди приємно одержувати й читати кожен номер, де розповідається про життя нашого району. Добре, що можна підтримувати постійний зв’язок з редакцією, поділитися своїми турботами й спостереженнями.

Нечасто виходимо з дому, тож люблю читати про заходи, які відбуваються в місті. Чоловік працює водієм, а як колишній «афганець», віддає перевагу розповідям про події на сході та людей, які там перебувають.

Хочеться сказати добре слово про роботу журналістів, які пишуть цікаво, правдиво, охоплюють усі сторони життя–буття, тому перечитую газету від першої до останньої сторінки.

Люди хочуть читати на сторінках «районки» про себе, своїх друзів, журналістські розслідування, добре та бентежне. А всі жителі міста – жити на вулицях, де немає смітників, де приємно очікувати маршрутку на зупинці, ходити відремонтованими, а не розбитими дорогами й жити краще. Привертають увагу місцеві новини та фотографії, що підтверджують якість шляхів. Було б добре, якби водії були заздалегідь проінформовані, на якій вулиці їх чекають величезні ями. Гарна у вас газета, а головне, що додому приносять. Із кожним випуском вона вдосконалюється, стає цікавішою та інформативнішою, може допомогти мешканцям своїми публікаціями.

У наш такий непростий час хочу побажати колективу «Сарненських новин» і читачам бути оптимістами, поважати себе й оточуючих, бачити більше позитивного, цінувати життя, кожну його мить, адже нічого дорожчого в нас немає.

Від редакції. Зі свого боку хочемо подякувати читачам за їхні слова, які зігрівають і надихають, після яких хочеться працювати й творити. Знову й знову переконуємося, що наші передплатники — люди позитивні й небайдужі. Вас цікавить життя в усій своїй різноманітності й ви не шукаєте в нашій серйозній газеті лише дешевих сенсацій.

Зі свого боку можемо запевнити, що й надалі намагатимемось відповідати таким вашим запитам, не уникати гострих, злободенних тем, чесно й об’єктивно розповідати про проблеми Сарненщини.

У полі зору наших журналістів неодмінно буде простий житель району з його радощами та печалями. Вважаємо одним із головних своїх обов’язків розповідати про земляків, які самі горять і запалюють інших. «Сарненські новини» не змінять свого курсу й служитимуть людям.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz