«Маяк» – лідер чемпіонату

У сьомому турі чемпіонату області наші представники: сарненський «Маяк» та кричильський «Колос» – синхронно перемогли суперників у домашніх поєдинках.

Так, міські футболісти впродовж всієї гри з командою «Агат» (Гоща) домінували на полі, проте рахунок до останньої хвилини залишався хитким. Фінальний свисток арбітра все ж таки зафіксував вікторію «Маяка» з рахунком 2:1. Дублем у цьому матчі за футбольний клуб з райцентру відзначився Владислав Степанчук.

Вдалим цей ігровий день виявився також і для кричильського «Колоса», який мінімально (1:0) обіграв одного з претендентів на золоті нагороди – ФК «Малинськ». Уже на доданих арбітром хвилинах Леонід Козяр влучним ударом подарував кричильській команді перемогу.

Результати матчів VІІ туру: «Маяк» (Сарни) – «АГАТ» (Гоща) – 2:1, «Коливань» (Клевань) – «Полісся» (Рокитне) – 0:0, «Калина» (Бугрин) – ФК (Садове) – 2:0; «Колос» (Кричильськ) – ФК (Малинськ) – 1:0, ФК (Рафалівка) – «Сокіл» (Радивилів-Крупець) – 2:3, «ОДЕК» (Оржів) – «Ізотоп-РАЕС» (Вараш) – 0:0, «Вілія» (Млинів) (вих.).

У наступному турі сарненський «Маяк» продовжив переможну ходу. Цього разу в ролі статистів для поліської команди стала млинівська «Вілія». Перший гол на 16хв у ворота господарів забив Олександр Жданюк. У другій половині гри перевагу закріпив Ігор Хлібович. 0:2 – з таким рахунком повернувся додому сарненський колектив.

Кричильський «Колос» також здійснив вояж на Гощанщину, де зустрічався з ФК «Садове». На жаль, земляки в цьому поєдинку поступилися з рахунком 1:0.

Результати матчів VІІІ туру: «Вілія» (Млинів) – «Маяк» (Сарни) – 0:2, ФК (Садове) – «Колос» (Кричильськ) – 1:0, ФК (Малинськ) – ФК (Рафалівка) – 3:1, «Полісся» (Рокитне) – «Калина» (Бугрин) – 1:2, «АГАТ» (Гоща) – «Коливань» (Клевань) – 2:0, «Сокіл» (Радивилів-Крупець) – «ОДЕК» (Оржів) – (перенесено) «Ізотоп-РАЕС» (Вараш) (вих.).