Дорогу і пляж облаштували й риби напускали

Більшість людей сьогодення вже зневірилися в політиках-Месіях, і тому самотужки вдаються до радикальних дій, що спрямовані на розбудову та окультурення територій державного значення заради блага громади, її процвітання.

Про це свідчить той факт, що ініціативна група небайдужих жителів с. Поляна вирішила дошкульну проблему не тільки власну, а й загальнодержавну – покращання стану доріг. Так, Віталій Банацький запропонував односельцям спільними зусиллями закупити щебінь і відсів, аби зробити якісну дорогу, DSCN1528що з’єднує Поляну з Кричильськом. На пропозицію відгукнулося все село. Коштів назбирали не мало не багато – майже 35 тис. грн. Здавали хто скільки міг – від 200 грн до 1500 грн. Також до них приєднались і вчителі Полянської ЗОШ І-ІІ ст., які живуть у Кричильську, та щодня змушені добиратися в сусіднє село на роботу цією дорогою.

Потрудитись із лопатами прийшли чимало людей. Закупили до 250 т щебеню та відсіву, для перевезення якого Віталій Пітель надав свій власний транспорт і пальне. Також для грейдерування знадобився і трактор Володимира Семенюка. Жителі невеличкого села всього за півтора дня зробили дорогу придатною для більш швидкісного пересування транспортних засобів. Варто сказати, що ділянка полагодженого шляху становила 1,5 км. Тепер DSCN1514мешканці Кричильської сільської ради мають можливість комфортніше почуватися на цій дорозі.

Окрім того, інший брат із родини Банацьких – Тарас, також за власний кошт привіз до двадцяти КАМАЗів піску, який розсипали вздовж водойми в урочищі Дамбочка. Лише за день для місцевих жителів облаштували пляж загальною протяжністю 150 м. Третій член родини Банацьких – Анатолій, профінансував дерев’яну двохсотметрову огорожу, якою огородили зону відпочинку від ВРХ. А ще встановили лавочки та альтанки, аби місцеві жителі насолоджувалися літнім купанням, приємним відпочинком і мали можливість для гарної засмаги.

DSCN1509У той же час єгер мисливського господарства «Сарненське» Степан Пітель разом із однодумцями запустили у водойми урочищ Дамбочка та Дівочий Брід 900 кг малька коропа звичайного середньою вагою 500 г для подальшого розмноження. Після літньої адаптації та акліматизації вилов риби в цих місцях буде дозволено з вересня цього року. Малька коропа закупили в Закарпатській області на суму 47 тис. грн за спонсорські кошти керівника мисливського господарства «Сарненське» Миколи Клеваки.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz