У Ремчицях досі не розпочали ремонт мосту

Поганими станом доріг і мостів нині нікого не здивуєш. А обіцянками то й поготів. Пообіцяти й не виконати – це вже стало нормою, на жаль, навіть у чиновників. Власне, переконалась у цьому після слів уродженця Ремчиць Сергія Поліщука.

«14 травня 2018 року розпочинається поточний середній ремонт мосту на км 50+589 автомобільної дороги Н-25 Городище-Рівне-Старокостянтинів у с. Ремчиці. Рух буде частково обмежений. Великоваговим вантажівкам узагалі закрито, об’їзд здійснюватиметься через с. Любиковичі. Іншим міст1транспортним засобам рух буде обмежено частково й здійснюватиметься по лівій смузі. Ремонтні роботи триватимуть до жовтня 2018 року» – таку заяву Укравтодор зробив ще 11 травня. Відтоді минуло більше місяця, стан мосту в Ремчицях погіршився, перила відпадають, падають у Горинь. Тому юнак написав про проблему в Інтернет, аби привернути увагу, як-не-як міжнародна траса, по якій можна їхати з Білорусі в Польщу та Київ і навпаки. За словами Сергія, великовагові автомобілі продовжують курсувати цим мостом досі, чим викликають його подальше руйнування.

Нагадаю, що замовником ремонту переправи є Служба автомобільних доріг у Рівненській області. Ремонт обіцяли зробити до жовтня ц.р., але з такими темпами, мабуть, робитимуть до жовтня 2019 року. Тому просить посприяти вирішенню проблеми депутатів Верховної Ради України Сергія Євтушка, Рівненської обласної ради Володимира Муляра, начальника Служби автомобільних доріг у Рівненській області Петра Удовиченка, а також активіста Юрія Гриневича.

До слова, ремчицький сільський голова Леонід Долід підтвердив сказане Сергієм Поліщуком, зауважив, що рух на мосту частково обмежений, але конкретних ремонтних робіт тут не проводили. Селяни чекають на ремонт переправи понад місяць.

 

Нардеп вивчав проблеми жителів Кричильська й Коросту

У вівторок народний депутат Сергій Євтушок разом із головою райради Русланом Серпеніновим провели виїзний прийом громадян у селах Кричильськ і Корост.  «У всіх школах гостро піднімали питання щодо оплати праці для технічних працівників, яких відправляють у відпустки без збереження заробітної плати. Нагадаю: за недолугим управлінським рішенням уряду їх перевели на фінансування з місцевих бюджетів, де явно не вистачає грошей. Крім того, мав можливість побачити, як втілюється нова українська школа та чи будуть готові класні кімнати для першокласників. Можу засвідчити, що з підручниками матимемо проблеми. Насправді, незалежно від вказівок згори, освітяни є великими ентузіастами, хоча ще сподіваються на допомогу, аби повноцінно розпочати навчальний рік у відремонтованих приміщеннях. У селі Корост зустрівся з протистоянням його мешканців щодо об’єднання в територіальну громаду, де триває дискусія стосовно перспективного плану. Отримав безліч різних звернень, які намагатимусь вирішити», – повідомив на своїй сторінці у «Фейсбук» Сергій Євтушок.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz