П’ять із п’яти

В останній декаді червня в м. Березне пройшов традиційний Всеукраїнський турнір зі змішаних єдиноборств ММА, в якому взяли участь понад 150 учасників із різних областей України.

Б1Спортсмени Сарненського АБМ «Берсерк» теж не були винятком. Варто зазначити, що головний тренер Антон Радько делегував п’ятьох своїх вихованців у різних категоріях. І всі здобули перші місця!

Хлопці продемонстрували хорошу техніку під час поєдинків і волю до перемоги. Так, переможцями турніру стали: срібний призер чемпіонату світу з греплінгу, переможець Кубка світу з панкратіону, чемпіон Європи з козацького двобою та Всеукраїнського турніру з вільної Б6боротьби та ММА Віктор Віденчук, чемпіон Кубка світу з панкратіону, чемпіонату Європи з
козацького двобою, Всеукраїнського турніру з вільної боротьби та чемпіон України з ММА Родіон Дем’янець, золотий призер чемпіонату Європи з козацького двобою Євген Семенчук, неодноразовий переможець всеукраїнських турнірів із козацького двобою Дмитро Чернов і кандидат у майстри спорту України з вільної боротьби, переможець всеукраїнських і міжнародних змагань із вільної боротьби, чемпіон області з панкратіону Максим Трохимчук.
За цим безперечним успіхом також стоять: постійний меценат змагань Роман Віденчук, Сарненська міська рада та автомийка-шрот «ТрейдАвто». Команда АБМ «Берсерк» висловлює подяку за хорошу організацію, наполегливу працю в розвитку спорту в районі Олександрові Зайченку та молодшому тренеру академії Артуру Стахнюку.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz