Степань з «Олімпійським літом»

У санаторії «Горинь» смт Степань відбувся фізкультурно-оздоровчий захід «Олімпійське літо». Наразі в оздоровчому закладі відпочивають понад 160 дітей із усіх куточків Рівненщини, з них 121 – із Сарненського району.

Цими днями до них завітали працівники комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради та відділу освіти, молоді та спорту Сарненської райдержадміністрації. Організатори запросили всіх відпочиваючих на місцевий стадіон, де частина Ол літодітей сформували команди-учасниці, а решта стали однією великою групою підтримки.


За нагороди цього разу боролися півсотні школярів, а ще сотня скандувала назви команд та імена її учасників. Під час кожного нового старту на колективи очікував спеціальний інвентар. Так, під час естафети «Спортивна вежа» їм потрібно було з чотирма різними м’ячами якомога швидше подолати встановлені дистанції та спорудити з них вежу, де в основі буде футбольний м’яч, а на ньому – баскетбольний, футбольний і волейбольний.

Олімпійське літоЗ цим і багатьма іншими завданнями найкраще впоралась «Блискавка», котра й перемогла в загальному заліку. «Торнадо» трішки відстали від переможця, тому закономірно розташувалися на другому місці, а замкнули трійку призерів «Орли». Під час індивідуальних конкурсів перші місця вибороли: Артур Тимощук, Артем Момотюк та Андрій Осіпчук. Всіх найкращих представникиів командного й особистого заліків нагородили дипломами КЗ «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради та сувенірами від відділення НОК України в Рівненській області.

Також, скориставшись нагодою, організатори вручили головному спеціалісту відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Вікторові Михайлицькому диплом, кубок і призи за перше місце в обласному місячнику «Спорт для всіх – спільна турбота».

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz