Загартовуватись треба починати взимку

У теплу пору року також легко захворіти, при цьому треба враховувати, що лікування літніх гострих респіраторних захворювань відрізняється від зимових. Фахівці відзначають, що серед літніх часті й такі нелегкі недуги, як ангіни, бронхіти, пневмонії.

Аби розібратися, чому влітку висока ймовірність занедужати, як потрібно лікуватися й що робити, щоб уникнути хвороб, звернулися до заступника головного лікаря з медичного обслуговування населення комунального некомерційного підприємства «Сарненський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги», дільничного педіатра амбулаторії загальної практики сімейної медицини СД № 2 Людмили МИРОНЧУК:

– Дорослі найчастіше хворіють через зловживання холодними напоями, а діти – через слабку імунну систему. Однією з причин захворювань також є те, що влітку люди більше подорожують. Внаслідок цього ймовірність обміну мікрофлорою між ними зростає, шанси підхопити інфекцію збільшуються.

Ще одна причина літніх застуд – це різкі перепади температури, наприклад перегрів на сонці й охолодження під кондиціонером. Морозиво і дуже холодні напої іноді стають причиною локального переохолодження тканин, яке також може призвести до недуги. Починати загартовуватися потрібно не влітку, а взимку. Тож смакувати морозивом радимо взимку, аби адаптувати організм до нього влітку.

Крім того, перегрів діє на організм людини так само, як і переохолодження: знижує його захисні сили. Постійний вплив гарячого повітря, значний контраст температури в кондиційованих приміщеннях і на вулиці можуть стати причиною імунного збою. В організм можуть проникнути хвороботворні мікроорганізми або активізуватися ті, що вже є. У спеку не радимо перебувати довгий час на сонці людям похилого віку та маленьким дітям. Гуляйте до 10-11 години ранку й пополудні, коли сонце в зеніті.

Треба зважати й на продукти, які споживаєте, адже влітку вони псуються вдвічі швидше. У холодильнику відповідно зберігати їх у закритих контейнерах, молочну продукцію окремо від м’ясної. Всі фрукти й овочі по можливості обдавати кип’ятком чи мити під проточною водою. Зважаючи на велику кількість нітратів у ранніх овочах, рекомендую також замочувати їх на декілька годин у холодній воді. У цьому випадку 30-40 відсотків нітратів вода забирає.

Літні ГРЗ найчастіше протікають важче зимових, підкреслюють фахівці. Справа в тому, що влітку нежить, кашель та інші симптоми здаються нам безпечними і не змушують вдаватися до лікування. Тому літні гострі респіраторні захворювання більш схильні до затяжного перебігу та розвитку ускладнень. Тож і лікування їх має певні особливості. Тепле пиття, жарознижувальні при температурі вище 38 градусів, антисептики для горла та сольові краплі в ніс, звичайно ж, залишаються в силі, але кутатися в ковдри й потіти влітку не варто. Вибір антибіотика також змінюється. Пов’язано це з особливостями збудників, тому «літні» препарати відрізняються від «зимових». У складних випадках за допомогою треба обов’язково звернутися до фахівця, адже звичайні ліки можуть і не подіяти.

Лікарі нагадують, що якщо імунна система міцна, то ніякі сюрпризи погоди, перепади температури та дощі не зіпсують самопочуття. Якщо ж улітку потрапили під дощ і сильно промокли – прийміть душ, поміняйте одяг і випийте теплий чай, можна з медом. Щодо питного режиму, то треба пити до 3-3,5 літра рідини, адже людина потіє, організм зневоднюється.

Літня застуда триває набагато довше зимової. А все тому, що хворі не приділяють належної уваги своєму здоров’ю і лікуванню, запускаючи недугу до стадії з ускладненнями.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz