Призове місце за власну поезію

Упродовж двох днів на Рівненщині працювала четверта Міжнародна спеціалізована виставка «Сучасність. Енергозбереження. Технології (СЕТ-2018)». Захід урочисто відкрили на території ТОВ «Рівнетеплоенерго». Тут презентували продукцію 55 фірм-виробників. Тож усі охочі ще економніше використовувати енергоресурси могли її відвідати. Паралельно відбувся Міжрегіональний форум з енергоефективності.

Визначили й результати обласних конкурсів дитячої творчості «Енергозбереження очима дітей», «Енергоефективність – у творчості дітей» і «Відходам – друге життя». Діти подали свої роботи: малюнки, твори та вироби. Оцінювали їх також відвідувачі виставки. За підсумками визначили переможців, які отримають призи.

СоломіяПриємно, що друге призове місце за власну поезію  виборола школярка Ясногірської ЗОШ І-ІІІ ступенів Соломія Лехкобит. Найкращі слова на адресу дівчинки сказали директор освітнього закладу Оксана Боровик і заступник директора з виховної роботи Ірина Абрамчук. Пораділа за вихованку і Ганна Рудківська, адже Соломія відвідує шкільний гурток «Юні мовознавці» та літературну студію «Паросток», якими вона керує.

Соломія Лехкобит не просто робить перші кроки в поезії, а творчо розвиває потенційний інтелект на гурткових заняттях. Любить писати есе, вірші на теми рідної природи та мови, свого села. Однією з таких поезій є «Кімната № 6»:

Навколо темрява панує,

Заснули люди, звірі, трави.

Цього робити не планує

Електрочайник, що парує.

В кімнаті чути запах кави.

Зірки проблискують з туману,

Проходить ніч, за миттю мить.

Лиш тут горланять щось з екрану,

Сердита лампочка горить,

Людина спить….

Соломійку у школі знають як старанну, працелюбну, уважну, дисципліновану, скромну ученицю.  Її навча­льні досягнення – високого рівня. Закінчивши дев’ятий клас зі свідоцтвом про базову загальну середню освіту з відзнакою, планує продовжити навчання в Сарненському педагогічному коледжі за спеціальністю вчитель початкових класів, англійська мова. Зауважу, що вона брала участь у районних олімпіадах з німецької мови, а також історії, біології, фізики, правознавства. Отримала подяку в турнірі юних філософів і знавців релігії.

Юнка зростає і виховується в багатодітній родині, що має, на мою думку, багато плюсів. Адже це щастя, помножене на кількість дітлахів. Коли малеча росте й розвивається у великій сім’ї, це ніби маленьке суспільство, де вони з пелюшок вчаться взаємодіяти, допомагати одне одному, відстоювати й відвойовувати своє. Їм ніколи не сумно, вони дуже згуртовані, завжди розуміють, що є хтось, хто перебував так само в рівних умовах перед світом, батьками, бабусями та дідусями. Це в першу чергу розуміння один одного, вміння діяти в команді та велике тренування до справжнього дорослого життя. Мабуть, тому Соломія ще й має багато друзів. «Сарненські новини» бажають успіхів їй у подальшому навчанні й поетичному зростанні.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz