Сучасне медобладнання від клієнтів ПриватБанку

Минулого четверга головний лікар Сарненської ЦРЛ Василь Іванюк зустрічав шанованих гостей, які завітали в лікарню. Серед них директора Північно-Західного регіонального управління ПриватБанку Юрія Войтенка, керуючого Сарненським відділенням ПриватБанку Олександра Шкібтана, журналістів місцевих і рівненських ЗМІ.

Всеукраїнський благодійний фонд ПриватБанку «Допомагати просто!» та небайдужі клієнти придбали цього року для КЗ «Сарненська центральна районна лікарня» обладнання на загальну суму 256 тисяч гривень. Мобільне й не прив’язане до конкретного приміщення, воно дозволяє проводити якісні обстеження в різних відділеннях медичного закладу та поза його межами. Тепер лікарі зможуть ще ретельніше діагностувати ключові показники життєдіяльності пацієнтів.

До речі, це вже вдруге благодійний фонд «Допомагати просто!» радує медичні заклади краю новою технікою. Цього разу клієнти ПриватБанку подарували районній лікарні один компактний монітор пацієнта, два пульсометра, три компресорні небулайзери, два медичні відсмоктувачі «БІОМЕД» і три шприцевих насоси.

Продемонстрував обладнання лікар-анестезіолог відділення анестезіології та інтенсивної терапії Сарненської ЦРЛ Іван Кіранчук. Так, монітор пацієнта призначений для контролю за рівнем сатурації, пульсом, артеріальним тиском, частотою дихання, температури тіла й електрокардіограмою. Ідеальний для використання як в стаціонарних (оснащений спеціальною ручкою для кріплення на ліжку), так і в умовах транспортування пацієнта (можлива комплектація транспортним чохлом). Вмонтований контрастний 5 «TFT» монітор із можливістю настроювання рівнів тривог, дозволяє якісно контролювати стан пацієнта.

Шприцевий дозатор сигналізує про закінчення інфузії, наявність оклюзії (гостре порушення кровообігу в артеріях), швидку розрядку акумулятора і системні помилки. Шприц дуже легко встановлюється і надійно фіксується в затиск. За допомогою спеціальних затискачів дозатор можна прикріпити до ліжка або спеціального штатива.

Небулайзер – це прилад для інгаляційної доставки фармацевтичного засобу, який використовується для введення ліків у вигляді туману в легені. Виробляє частинки, менші за 5 мкм в діаметрі. Небулайзери є оптимальними апаратами для доставки ліків при важких загостреннях бронхіальної астми, окрім цього, дають змогу вирішувати проблеми координації вдиху пацієнта та вивільнення лікувальної речовини.

– Наші клієнти вражають, –  розповів директор Північно-Західного регіонального управління ПриватБанку Юрій Войтенко. – Торік вони перерахували на благодійність понад 40 мільйонів гривень і продовжують робити добрі справи. Сарненська центральна районна лікарня – це тільки початок. Цього року в День медичного працівника нову медичну техніку отримала також Рівненська міська дитяча лікарня. Дякуємо кожному, хто хоча б раз перерахував гроші на благодійність. Кожна гривня допомоги – це чиєсь врятоване життя та здоров’я. Наполеонівських планів не будуємо, але з допомогою своїх клієнтів реально допомагаємо.

Головний лікар Сарненської ЦРЛ Василь Іванюк наголосив, що в минулому році лікарня, завдяки фонду «Допомагати просто!», вже отримала обладнання для неонатології для новонароджених на суму майже 100 тисяч гривень. Тож започаткований проект співпраці з Північно-Західним регіональним управлінням ПриватБанку виявився успішним. Завдячуючи керівництву установи, цього року одержали ще й реанімаційне оснащення, дуже необхідне для надання кваліфікованої медичної допомоги.

– Потреб у лікарні чимало, – акцентував увагу головний лікар. – Необхідне, скажімо, ендоскопічне та бронхоскопічне обладнання. Через його брак змушені запрошувати обласних спеціалістів, хоча маємо власних фахівців і можемо робити це самі. Державних закупівель упродовж останніх двох років практично немає. У складний для галузі час ця допомога стала суттєвим доповненням матеріально-технічної бази. Благодійність, яку надає фонд, служитиме для покращання здоров’я дитячого та дорослого населення району. Щиро вдячні директору Північно-Західного регіонального управління ПриватБанку Юрію Войтенку за таку допомогу.

Всеукраїнський благодійний фонд «Допомагати просто!» заснований у 2011 році, і з того часу вже зібрав майже 100 мільйонів гривень пожертв від українських благодійників. Понад 975 тисяч українців зробили внески на підтримку програм фонду.

Усі охочі можуть зробити благодійні внески на сайті фонду blago.pb.ua, у «Приват 24» або ж будь-якому банкоматі чи терміналі ПриватБанку. Під час обслуговування це дуже зручно здійснити. Тож нехай доброта наповнює ваші серця.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz