Патрульній поліції в Сарнах – один рік

Рік тому на вулиці нашого міста вперше виїхали новенькі автівки Toyota Prius з екіпажами молодих, красивих, одягнених у форми американського зразка, поліцейських. До речі, Сарни стали 33-ім містом України (а їх налічують аж 460!), в якому розпочала діяльність патрульна поліція.

DSC_3133Ця подія привернула увагу всіх: і прихильників реформи правоохоронних органів, і затятих скептиків, які не вірили у зміни, і прибічників міліції, що доживала свої останні дні в Україні. Кожен хотів сфотографуватись із полісменами, зробити з ними селфі, на що вони з легкістю погоджувалися та за що й отримали жартівливу назву – «селфіки». У більшості населення міста прийняло нових захисників правопорядку підтримкою і вірою в них: в соціальних мережах періодично з’являлися дописи про позитивний досвід спілкування з полісменами, не раз описували ситуації, коли молоді працівникиDSC_3022 допомагали в скрутних ситуаціях на дорогах, а історія про врятованого пса Капрала стала відомою на всю Україну. Хоча сарненцям вдавалося знімати й прикрі ситуації за участі поліцейських, демонструючи неготовність пробачати новій поліції помилки їх попередників. І це все лише за рік роботи…
Тож із нагоди першої річниці створення відділу організації несення служби в м. Сарни Управління патрульної поліції в Рівненській області Державної патрульної поліції 20 липня в МБК «Зілізничник» провели урочистості для винуватців свята. Першими присутніх привітали гості: DSC_3053начальник відділу служби Управління патрульної поліції області Андріан Горбачевський, заступник начальника ГУНП в Рівненській області Руслан Стрельбіцький і начальник Управління превентивної діяльності ГУНП в Рівненській області Руслан Жук. Вони зазначили, що з гордістю несуть службу разом із поліцейськими п’ятої роти батальйону Управління патрульної поліції, що обслуговує місто Сарни. «Сьогодні хочемо нагородити кращого патрульного міста й екіпаж та вручити їм козацькі атрибути – бунчук, шаблі та щит, які є символами влади, сили та того, що ваші DSC_3105сім’ї та всі містяни захищені. Для цього провели детальний аналіз та моніторинг роботи патрульних», – пояснив Андріан Горбачевський. Найкращим патрульним поліцейським назвали капрала поліції Івана Тороша, а кращий екіпаж визнали в складі капрала поліції Інни Шокот і лейтенанта поліції Олександра Олексієвця.

Вітали присутніх також міський голова Світлана Усик, голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук і керівник місцевого пізрозділу СБУ Роман Козяр. Вони також відзначили кращих працівників грамотами та подяками.

DSC_3073Концертну програму для місцевих патрульних демонстрували вихованці та працівники будинків культури «Сузір’я» та «Залізничник». А прекрасних і сильних жінок-патрульних квітами та віршами привітали юні джентльмени.

Насамкінець окремих правоохоронців привітали та нагородили голова громадської організації з охорони громадського правопорядку м. Сарни «Міська варта», керівник Спілки ветеранів АТО в Сарненському районі Андрій Пригірський, керівник Спілки ветеранів АТО в Рівненській області Андрій Берташ та її секретар Роман Алексійчук та побажали, щоб кожного дня поліцейським дякували люди за їхню службу.

Право урочисто закрити захід надали Тарасові Земляку – начальнику відділу патрульної поліції міста Сарни. Він підсумував: «Цей рік пройшов, як день, але він був дуже насичений і результативний. Я горджусь своїм колективом і висловлюю їм вдячність за віддану службу. А ще бажаю ніколи не забувати, що ми є, в першу чергу, людьми».

DSC_3104
Фото Василя СОСЮКА.

DSC_3094 DSC_3093 DSC_3089 DSC_3084 DSC_3076 DSC_3075 DSC_3046 DSC_3150 DSC_3148

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz