Розвинена торгівля – повноцінна держава

У всі часи його величність Торгівля мала найважливіше значення в економічному житті. Будь-якої повноцінної держави не можливо уявити без хороших і розвинених торгових відносин, а професія продавець одна з найпоширеніших у світі.

DSC_3171В Україні День працівників торгівлі святкуємо, на підставі Указу Президента України від 1995 року, в останню неділю липня. І вітаємо їх цілком заслужено, адже без торгівлі просто немислимо уявити собі сучасний світ і наш повсякденний побут.

За інформацією Сарненської міської ради, до мережі торгових закладів міста входять 405 закладів торгівлі, 34 – ресторанного господарства, 120 – із надання побутових послуг населенню, 11 – автозаправних станцій і 38 аптек та аптечних пунктів. У Сарнах функціонують 3 ринки різних форм власності й торговельні ряди.

DSC_3278
З посмішкою зустрічають відвідувачів кафе “Саша” бармен Оксана НИКИФОРЕЦЬ та офіціант Ксенія РУДЬ,

Ця сфера в постійному розвитку. З відкриттям нових закладів торгівлі створюються додаткові робочі місця та зручності для клієнтів, покращується благоустрій прилеглих територій. У мережі магазинів–лідерів із торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, серед яких супермаркети «Сам Маркет», «Серп», «Оксамит», «Ната», будівельний центр «Наш Дім», «Квадратний метр», «Норма», «1000 дрібниць», «Мікс», «Домотехніка», «Техно-маркет», «Екватор», «Будівельник», «Світ Авто» й інші, торгівля здійснюється за методами самообслуговування, реалізацією в кредит, забезпечується безкоштовна  доставка  товару покупцям і надається сервісна допомога.

Розвинена мережа оптових гуртівень як із продажу промислової, так і продовольчої продукції. Для автомобілістів у місті працюють автомагазини, автозаправні, газозаправні та станції технічного обслуговування.

IMG_9000079_preview8
Фото парк-готелю “Варшавський” Ірини ЛЯСОВОЇ.

За період з 1 січня по 7 липня ц.р. до міського бюджету надійшло 6365,7 тис. грн акцизного податку. Також упродовж І півріччя підприємці відкрили 14 закладів торгівлі (магазини «Євросекондхенд», «Подіум», «Бедрик» та ін.), 2 заклади ресторанного господарства та 4 – побутового обслуговування (готельний комплекс «Парк-готель «Варшавський», перукарні «Краса» та «Венера», цілодобова автостоянка).

Напередодні свята побував у деяких із них. Для прикладу, магазин «Екватор» із нещодавно добудованим виставковим залом працює вже 9 років. Як розповів приватний підприємець Віталій Параниця, пропонують тут покупцям товари для систем опалення, водопостачання та водовідведення. А це твердопаливні, електро- і газові котли, енергозберігаючі панелі, насосне обладнання та багато інших потрібних у господарстві дрібничок. Облагородили й територію поруч. Завдяки допомозі ПП Миколи Канського на великому пеньку біля магазину «поселився» гарний квітковий птах.

DSC_3170Магазин «Норма, хоча й працює не так давно, уже має чимало постійних покупців. Керівник торгового закладу Інна Наумович ділиться думками: «Відвідуючи сучасні торговельні центри у великих містах, мені завжди найбільше подобалось те, що громадяни мають можливість, не витрачаючи час на поїздки в різні частини міста в пошуках необхідних товарів, придбати все в одному місці. Тому й поставили перед собою мету збудувати в рідному місті подібний торговельний заклад. Через місяць закінчуються літні канікули. То ж ми  відкрили в «Нормі» ще й шкільний базар, і дуже хочеться, щоб відвідувачі мали можливість у комфортних умовах придбати все необхідне для своїх діток, отримуючи при цьому лише позитивні емоції».

DSC_3286
Фото Василя СОСЮКА.

Понад 25 років гостинно зустрічає відвідувачів кафе «Саша». Його господиня Оксана Котик, розповідаючи про торговий заклад, дякувала своєму чоловіку Олександру та дружному колективові. А роботи вистачає: завезти щотижня свіжі товари в магазин, смачно нагодувати відвідувачів кафе та створити домашній затишок у п’яти номерах готелю. Після реконструкції, завершеної весною цього року, тут дуже змінився дизайн, скоро будуть приємні зміни і в меню.

IMG_4035_preview
У “Варшавському” в будь-яку пору можна освіжитись у басейні.

Ще до офіційного відкриття став популярним  серед відвідувачів парк готель «Варшавський» ТзОВ «Північ-Центр ЛТД». Комплекс орієнтований на гостей і жителів міста. У готелі 28 комфортних та затишних номерів п’яти категорій. Охочі відпочити після тяжкої роботи можуть завітати в сучасний СПА-центр. Для ділових людей є конференц-зал для проведення конференцій, тренінгів або семінарів. На території розташований внутрішній парк з альтанками й озером, де не лише відпочивають відвідувачі готелю, а й із задоволенням проводять фотосесії молодята. Для всіх поціновувачів здорового способу життя працюють тренажерний зал і тенісний корт, де під керівництвом тренера найвищої категорії дорослі та майбутні зірочки тенісного спорту можуть розвивати свої спортивні здібності.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz