ФСК «Повір у себе» отримає спецавтомобіль

Минулої середи відбулося чергове засідання виконкому, де розглянули 9 питань порядку денного. Зокрема заслухали інформацію головного спеціаліста з економічних питань міськвиконкому Андрія Жабчика «Про схвалення звіту з виконання міського бюджету за І півріччя 2018 року».

Доповідач констатував, що за звітний період до загального фонду міського бюджету надійшло 43558708 грн. Із них власні надходження – 29758708 грн, субвенція з районного бюджету на утримання дошкільних закладів освіти й закладів культури міста – 13800000 грн. Загалом освоїли 28845462 грн, з них 3473990 грн спрямували на функціонування міської ради, 15172872 грн – утримання ДНЗ, 1320192 грн – закладів культури, 8739990 грн  – виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку та програм місцевого значення тощо.

Розподілили та використали кошти й спеціального фонду міського бюджету в сумі 3702183 грн. З них 2367018 грн спрямували на: будівництво світлофору на перехресті вулиць Бєлгородська–Технічна, будівництво вуличного освітлення по вул. Гончара, Саксаганського, Тичини, Молодогвардійців; реконструкцію вуличного освітлення по Українській, системи опалення ДНЗ № 5 «Вербиченька», приміщення ФСК «Повір у себе»; капітальні ремонти: покрівлі та фасаду ДНЗ № 8 «Веселка», фасаду ДНЗ № 6 «Казка», покрівлі та фасаду ДНЗ № 9 «Росинка», покрівлі та утеплення фасаду міського клубу «Колос»; розвиток ЖКГ, благоустрій міста, зокрема придбання в’їзних знаків «Сарни» тощо. Також 306332 грн спрямували на ремонт й утримання вулично-дорожньої мережі міста, підвищення рівня безпеки дорожнього руху. За кошти міського фонду охорони навколишнього природного середовища придбали 25 контейнерів для збору твердих побутових відходів тощо.

Про виконання міськвиконкомом Закону України «Про звернення  громадян у І півріччі 2018 року» інформувала начальник загального відділу Олена Іванкова. Зокрема констатувала, що з січня по червень ц.р. до міської ради надійшло 774 звернення, що на 18 більше відповідного періоду минулого року. З них від учасників бойових дій у зоні АТО – 119, інвалідів та учасників ліквідацій наслідків аварій на ЧАЕС – 31, інвалідів дитинства -3, матерів-героїнь -4, багатодітних сімей – 6, дітей-сиріт – 2, дружин учасників АТО – 2. Найчастіше в них порушувались питання земельних відносин, транспорту, підприємництва, соціального захисту, ЖКГ, житлової політики тощо.

Директор КП «Екосервіс» Олександр Микосянчик прозвітував про утримання міських кладовищ, інших місць поховань і пам’ятних знаків на території м. Сарни. Про створення комісії з контролю за дотриманням режиму роботи й правил торгівлі закладами торгівлі та ресторанного господарства м. Сарни й про план роботи міськвиконкому на серпень 2018 року доповів керуючий справами міськвиконкому Віктор Бахно. Також ішлося про ліміти споживання теплової й електричної енергії, природного газу, води й інших видів паливно-енергетичних ресурсів бюджетними установами, що фінансуються з міського бюджету на 2018 рік. Тож розглянули листи, заяви, звернення громадян, підприємств, установ і організацій  м. Сарни.

З рішеннями та розпорядженнями, що були видані за період між засіданнями міськвиконкому від 20 червня до 18 липня ц.р., присутніх ознайомила місу категорії «Різне». Насамкінець міський голова повідомила, що в Сарнах буде спецавтомобіль для потреб осіб із порушеннями опорно-рухового апарату. Його ФСК «Повір у себе» отримає від Фонду соціального захисту інвалідів.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz