Чесно ведуть свій бізнес

Щорічний рейтинг для відзначення найбільш сумлінних платників податків запровадила Асоціація платників податків України. Адже саме за рахунок коштів, сплачених у вигляді податків до бюджетів різних рівнів, країна може будувати дороги, школи, лікарні тощо.

За результатами минулорічної діяльності, визначили 32 кращих підприємства. Їх відзначили та нагородили під час обласного туру Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків – 2017». Заступник голови ОДА Світлана Богатирчук-Кривко зокрема зазначила:

– З початку року бюджети: обласний, районні, міські й об’єднаних громад – зросли на 24% у порівнянні з тогорічним аналогічним періодом. Це означає, що бізнесмени краще й ефективніше сплачують податки. Завдяки наповненню місцевих скарбниць владі вдається ефективно проводити реформи у різних сферах, аби підвищити якість послуг для людей не лише в місті, а й у селах. Всеукраїнський рейтинг дозволяє виявити й презентувати успішних підприємців.

Найсумлінніших платників визначали в галузях промисловості, сільського господарства та будівництва. Також найкращих вибрали у сфері права, консалтингу, наукової та технічної діяльності, торгівлі, надання послуг. У цьому році рейтинг мав певні особливості. Адже додали декілька нових номінацій. Зокрема відзначили підприємства, які створюють робочі місця та мають високий рівень сплати податків у розрахунку на одного працюючого, а також тих, хто найбільше сплачує всіх видів зборів.

Серед переможців рейтингу – ДП «Сарненське лісове господарство», а сумлінним платником податків у галузі інформації та телекомунікацій назвали газету «Сарненські новини». З-поміж усіх шість переможців змагатимуться на всеукраїнському рівні.

А ще присутні насолодилися виступами артистів обласної філармонії.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz