Шляхопровід відремонтують до Дня незалежності

Уже третій місяць тривають ремонтні роботи на місцевому шляхопроводі через залізничні колії, що по вул. Суворова. Капітальний ремонт, який необхідно було провести вже давно, викликав чимало нарікань і незадоволення в населення, адже, окрім того, що об’єкт є найкоротшим сполученням частин міста, він розміщений на автодорозі регіонального значення Городище-Рівне-Старокостянтинів.
Нагадаємо, відремонтувати шляхопровід взялися робітники ТОВ «ЄВРО ПЛЮС БУД». За попередньою інформацією завершити роботи обіцяли в жовтні цього року. Нині на об’єкті активно працюють бригади. Керівник компанії «ЄВРО ПЛЮС БУД» Віталій Мирець запевняє, що все йде за графіком, капітальний ремонт наближається до завершення, тож міст DSC_3407відкриють уже на День Незалежності України.

До речі, аби пришвидшити процес оновлення, тротуари на об’єкті облаштовує ТОВ «Західметал». Про це повідомив бригадир Валентин Данильчик і розповів, що ділянки, закріплені за ними, також здадуть вчасно.

І керівники, і робітники дуже просять сарненців не ходити поки через шляхопровід. По-перше, на об’єкті є багато небезпечних ділянок, пересуватись якими заборонено, а по-друге, це заважає ремонтним роботам, уповільнює їх, відволікає працівників.

Відновлення шляху по вул. Технічній триває

DSC_3425
Фото Василя СОСЮКА.

Не так давно довгоочікуваний капітальний ремонт дороги розпочали по вул. Технічній у м. Сарни. Його на замовлення Сарненської міської ради проводить фірма-підрядник ТОВ «ВВВ Монтаж», яка внаслідок проведених відкритих торгів виграла тендер на суму 7565000 грн. Загалом роботи на об’єкті включають ремонт дорожнього покриття, в тому числі зливної каналізації та тротуарів, довжиною 900 м і площею 7200 м2. Завершити капремонт планують у вересні цього року.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz