А допомогли…патрульні поліцейські

Девіз новоствореної Нацполіції – служити й захищати. У соцмережах і засобах масової інформації чимало постів про їх роботу: попри критику, є багато інформації про суттєві кроки поліції задля зміни її культури й структури, насамперед, вона нині справді слугує людям, більше реагує на потреби громадян.

Про плідну їх взаємодію з громадою газетярам розповів Олександр СОРОКА. І цей випадок, вважаємо, вартий уваги.

«Зранку 1 серпня стояв гарний літній день, тож вирішив побалувати малечу незабутнім дозвіллям і вирушив з трьома своїми (3 і 2 років і малюк 10 місяців) і двома (7 і 14 років) сусідськими дітлахами порозважатися в мотузковий парк «Тарзанка», що діє в парку «Залізничник». Щойно придбали квитки й старші діти налаштувалися підкорювати вершини, як вмить завирувала негода. Немає сенсу описувати її. Звичайно ж, вирішили перечекати під навісом, але злива не вщухала. Води налило майже по коліна, діти почали мерзнути. Аби хоч трохи їх зігріти, працівники мотузкового парку дали футболки. Мене ж турбувала думка, як дістатися до домівок. На стоянці біля залізничного мосту стояли таксі, але водії навідріз відмовилися нас обслуговувати, у всіх службах таксі Сарн наголосили, що в таку негоду ніхто до нас не поїде!.. Були намагання вмовити випадкових і водія маршрутки – та все марно. Ці митарства тривали майже годину. Думаю, зайве розповідати про стан дітей на той час і мій розпач. Тож угледівши авто патрульної поліції, миттю побіг назустріч. Уважно вислухавши мене, патрульний повідомив, що наразі поспішає на терміновий виклик, але попросив трохи зачекати. За декілька хвилин він повернувся й повідомив, щоб почекали, нам допоможуть. І справді, за 10 хвилин під’їхав інший екіпаж патрульної поліції, дітей вмостили в автіку й відвезли додому.

Тож щиро  дякую поліцейським, які нас виручили (на жаль, не знаю їх імен і прізвищ, але з розповіді себе впізнають), за поміч, людяність і співпереживання. Після цього випадку гордий, що нова поліція працює задля громадян, захищаючи й охороняючи нас, навіть за потреби від природних катаклізмів. І це дуже важливо, бо добро та милосердя таких співвітчизників – надійне майбутнє України».

Як бачимо, невимушено патрульні поліцейські стали рятівниками, тільки вони відгукнулися, допомогли малолітнім дітям. І така чуйність справді заслуговує на нашу повагу, вселяє віру в добро.

Залиште коментар

Станьте першим, хто прокоментує!

Повідомити
avatar

wpDiscuz